مقالات

پوست مصنوعی تاتو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پوست مصنوعی تاتو

پوست مصنوعی تاتو یک وسیله بسیار کاربردی در زمان آموزش و تمرین آرایش دائم و ریموو تاتو است. تمامی هنرجویانی که مبتدی و تازه کار هستند برای اجرای تمرینات خود از پوست مصنوعی تتو استفاده می‌کنند. انواع پوست مصنوعی تاتو با توجه به ضخامت و جنس و کاربرد آنها متفاوت است. با استفاده از پوست مصنوعی تاتو، هنرجو می‌تواند حس یک ریموو تاتو واقعی را بر روی پوست تجربه کند. چراکه این پوست‌ها بسیار شبیه به پوست واقعی انسان شبیه سازی شده‌اند و حتی برخی از آنها دارای برجستگی برای اجرای تاتو لب هستند. بیشترین رنگ پوست مصنوعی، زرد، کرم و صورتی است. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی با ما همراه باشید تا بیشتر با این وسیله پرکاربرد آشنا شوید.

چرا باید از پوست مصنوعی تتو استفاده شود؟

در ابتدای آموزش ریموو تاتو نمی‌توان تمرینات را بر روی پوست واقعی و مدل زنده اجرا کرد. چراکه در ابتدای آموزش هنرجویان مبتدی هستند و امکان اشتباه و آسیب به مشتری بسیار زیاد است. بنابراین بهترین گزینه برای هنرجویان مبتدی جهت اجرای تمرینات، پوست مصنوعی تتو است. با پوست مصنوعی می‌توان خط زنی و سایه زنی و طراحی ابرو در میکروبلیدینگ و آرایش دائم ابرو را به خوبی انجام داد. یکی از دلایل استفاده از انواع پوست مصنوعی تتو، تسلط بیشتر هنرجو است.

با وجود اینکه ساختار پوست مصنوعی با پوست واقعی متفاوت است. اما بازهم پوست مصنوعی تاتو به روان شدن دست هنرجو در زمان کار کمک بسیاری می‌کند. هنرجوها می‌توانند چندین ساعت بر روی پوست مصنوعی تاتو تمرین کنند تا میزان فشار دست و سرعت حرکات را بتوانند کنترل کنند. حتما باید هنرجویان در چندین مرحله انواع طرح‌های سخت و آسان را بر روی پوست مصنوعی تتو تمرین کنند. به این ترتیب هنرجویان با روال کار آشنا می‌شوند و تکنیک‌های مختلفی را تمرین می‌کنند.

جنس انواع پوست مصنوعی تاتو چیست؟

معمولا جنس انواع پوست مصنوعی تاتو، سیلیکونی و پی وی سی است. در هر دو این جنس‌ها می‌توان تمرینات ریموو تاتو را به خوبی انجام داد. البته در برخی از مواقع هنرجویان به جای پوست مصنوعی تتو از پوست حیوانات استفاده می‌کنند. بیشترین نوع پوست حیوانی که استفاده می‌شود، پوست خوک است. همچنین بسیاری از افراد به جای استفاده از پوست مصنوعی تاتو از پوست میوه استفاده می‌کنند که بیشتر جنبه تزیینی دارد. اگر هنرجو قصد دارد تا در کار خود حرفه‌ای شود باید از بهترین جنس پوست مصنوعی استفاده کند تا نزدیکترین حس به پوست طبیعی انسان را تجربه کند.

مشخصات پوست مصنوعی تتو

انواع مختلف پوست مصنوعی تتو دارای مشخصه‌ها و ویژگی‌های زیر هستند:

  1. ضخامت مناسب
  2. انعطاف پذیری بالا
  3. زمانی که با سوزن تاتو بر روی پوست مصنوعی کار می‌کنید، هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌شود.
  4. برخی از مدلهای آن دارای دو رو است که از هر دو طرف آن برای تمرین استفاده می‌کنند.
  5. قابلیت استفاده مجدد از این پوست‌های مصنوعی وجود دارد. چراکه رنگ تاتو به درون بافت پوست مصنوعی نفوذ می‌کند و رنگدانه‌ها به راحتی پاک نمی‌شوند.

پوست مصنوعی تاتو چه کاربردهایی دارد؟

از پوست مصنوعی برای تمرین ریموو تاتو، تمرین تاتو صورت و تمرین تاتو بدن استفاده می‌شود. پوست‌های نازک مخصوص تمرین آرایش دائم هستند و پوست‌های ضخیم مخصوص اجرا و تمرین تاتو بدن هستند.

انواع پوست مصنوعی از لحاظ ضخامت

ضخامت پوست مصنوعی بیشتر برای این است که تشابه زیادی با پوست صورت و بدن داشته باشد. معمولا پوست‌های مصنوعی دارای ضخامت ضخیم و نازک هستند. پوست‌های ضخیم دارای ضخامت 3 میلی متری هستند و برای آرایش دائمی صورت کاربرد دارند. پوست‌های ضخیم معمولا دورو هستند و از هر دو طرف آن نی‌توان استفاده کرد. با وجود اینکه پوست‌های کوچک ابعاد کوچکی دارند، اما انعطاف پذیر هستند. به همین دلیل در زمان استفاده از آنها هنرجو احساس راحتی دارد.

پوست‌های تمرینی که نازک و نرم هستند به موتور دستگاه تاتو هیچ آسیبی وارد نمی‌کنند. اما نوع ضخیم پوست‌های مصنوعی به دستگاه تاتو آسیب زیادی وارد می‌کنند. به دلیل اینکه کوبش دستگاه‌های تاتو بدن بسیار زیاد است برای تمرین تاتو بدن باید از پوست‌های مصنوعی ضخیم استفاده کرد. از پوست‌های نازک که برای تتو صورت هستند، به هیچ عنوان برای تمرین تاتو بدن استفاده نمی‌شود. چراکه اگر از پوست نازک برای تمرین تاتو بدن استفاده کنید در اثر برخورد سوزن تاتو، پوست مصنوعی پاره می‌شود.

چگونه باید از پوست مصنوعی استفاده کرد؟

پوست مصنوعی برای تمرین و یادگیری تاتو و پاک کردن تاتو کاربرد دارد. برای استفاده از پوست مصنوعی به کاغذ استنسیل و الکتروم نیاز است. با وجود این دو محصول به راحتی می‌توان طرح را بر روی پوست مصنوعی انتقال داد و سپس با دستگاه، طرح را بر روی پوست مصنوعی اجرا کرد یا پاک کرد. با استفاده از پوست مصنوعی، هنرجویان می‌توانند متوجه فشار دست خود شوند و آن را تنظیم کنند.

قیمت پوست مصنوعی تتو چقدر است؟

قیمت پوست مصنوعی با توجه به سایز آن متفاوت است و علاوه بر سایز، جنس آن هم در قیمت پوست مصنوعی تتو تاثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *