مقالات

پد بی حسی لب چیست و چه کاربردی دارد؟

پد بی حسی لب

پد بی حسی لب یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش درد در میکروپیگمنتیشن و شیدینگ لب است. با استفاده از پد بی حسی لب درد تتو و میکروپیگمنتیشن کمتر می‌شود. پدهای بیحسی لب دارای الیاف پنبه‌ای هستند و بهترین کاربرد را برای بیحس کردن لب دارند. در ادامه این مطلب از سایت نیلوفر کاظمی بیشتر با این محصول و طرز استفاده از پد بی حسی لب برای تاتو آشنا خواهید شد. تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

دلیل استفاده از پد بی حسی لب برای تاتو

بی حس کردن لب بسیار مهم است و نقش مهمی در اجرای آرایش دائم دارد. چراکه لب‌های دارای رشته‌های عصبی بسیار زیادی هستند و بیشترین درد  تاتو در ناحیه لب است. اگر لب‌ها بی حس نشوند در زمان اجرای میکروپیگمنتیشن، کلایت اذیت می‌شود و ممکن است آنقدر برایش غیر تحمل باشد که در نیمه کار آن را رها کند و از انجام دادن ادامه میکروپیگمنتیشن لب انصراف دهد. با استفاده از پدهای لب، آرامش فکری پیگمنتر بیشتر است و مستر می‌تواند بهترین تکنیک را برای کلاینت اجرا کند. بافت لب عضلانی و ماهیچه‌ای است و دارای مویرگ‌ها و رشته‌های عصبی زیادی است. به همین دلیل اگر لب‌ها به خوبی بی‌حس نشوند، مشتری با مشکلاتی مانند کبودی لب یا عدم کاشت صحیح رنگدانه مواجه خواهد شد. در این صورت است که مشتری تصمیم به ریموو تاتو لب می‌گیرد. چراکه این مشکلات ظاهر لب را بسیار بد خواهند کرد و چاره‌ای جز ریموو تاتو لب نیست.

پد بی حسی لب چیست؟

یکی از بهترین و عالی‌ترین بیحس کننده‌ها برای لب، پد بیحسی لب است. پد بی حسی لب تاثیر فوق العاده‌ای در بیحسی تاتو لب و رژلب و شیدینگ لب دارد. پدهای لب دارای الیاف پنبه‌ای هستند و آغشته به لیدوکائین و بنزوکائین و پیریلوکائین هستند. با پدهای پنبه‌ای، به مدت 1 ساعت محل تتو بی حس میماند. این پدهای بی حسی در بسته‌بندی‌های تکی و یکبار مصرف وجود دارند و به بازار عرضه می‌شوند. با استفاده از این پدها، دیگر نیازی به بیحسی در حین کار نیست.

ویژگی‌های بهترین پد بی حسی لب

بهترین پد بیحسی لب دارای ویژگی‌های زیر است:

  • قابلیت استفاده برای دو نفر
  • با استفاده از پدهای بی حسی لب هیچ تاثیری در رنگ تاتو گذاشته نمی‌شود.
  • قابلیت استفاده در حین اجرای کار
  • دارای برندهای مختلف
  • پد لب نقره‌ای به صورت 2 قلو در بسته‌های تکی و یکبار مصرف وجود دارد.
  • کیفیت بالا
  • قدرت بی حس کنندگی بسیار عالی
  • دارای الیاف پنبه‌ای آغشته به لیدوکائین، پیریلوکائین و بنزوکائین

طرز استفاده از پد بی حسی لب

برای اینکه از پد بی حسی لب استفاده کنید باید مشتری از 8 الی 10 دقیقه قبل از شروع کار، بر روی لب‌های خود عسل بگذارد. بعد از اینکه مشتری این کار را انجام داد باید لب‌ها استریل شوند. مشتری باید برای اجرای شیدینگ لب به بهترین مرکز مراجعه کند تا با مشکلاتی مانند کبودی لب و عفونت لب مواجه نشود. بعد از انتخاب بهترین مرکز، پیگمنتر پد بی حسی لب را بر روی لب‌های مشتری می‌گذارد و با سلفون بیحسی روی آن را می‌پوشاند تا مواد بیحسی جذب پوست لب شوند.

عوارض استفاده از پد بیحسی لب

پدهای بیحسی لب هیچ عوارضی ندارند. اما بی حسی‌های یخی باعث انقباض مویرگ‌های خونی در حین کار می‌شوند. همین انقباض دلیل کبودی لب است. اگر بیشتر از دوبار از بی حسی یخی استفاده شود، این مشکلات به وجود می‌آیند. اما با استفاده از پدهای بیحسی لب در حین کار، هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

خرید و قیمت پد بی حسی لب

قیمت پد لب با توجه به کارایی عالی که دارد بسیار مناسب است. از آنجایی که لب‌ها بافت ماهیچه‌ای دارند و بسیار حساس هستند باید از بهترین بیحسی استفاده شود.  پدهای بی حسی درصد بالایی از بیحسی را دارند و جزو بهترین بی حسی برای پیگمنترها هستند. برای خرید این محصول از فروشگاه‌های معتبر اقدام به خرید آن کنید تا برای مشتری شما عوارضی به وجود نیاید. چراکه محصولات فیک دارای عوارض برای کلاینت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *