مقالات

قرینه سازی ابرو و انواع روش های آن

قرینه سازی ابرو

 قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ و سایر روش‌های آرایش دائم ابرو یکی از اصول مهم کار می‌باشد. چراکه بسیاری از ابروها افتاده، بدون تاج و بی‌حالت هستند. با یک قرینه‌سازی اصولی و اجرای تکنیک‌های جدید با استفاده از اپلیکیشن قرینه سازی ابرو می‌توان حالت ابروها را تغییر داد. در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز ریموو نیلوفر کاظمی بیشتر با آموزش قزینه سازی ابرو و روش‌های آن آشنا خواهید شد.

ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره و در عین حال در زیبایی چشم‌ها دارند. یکی از ارکان زیبایی ابروها، قرینگی آنهاست. البته قبل از قرینگی ابروها باید بهترین تاتو صورت بر اساس فرم چهره را انتخاب نمایید و سپس از پیگمنتر خود بخواهید تا ابروهای شما را قرینه کند. چراکه اگر این موارد اصولی و صحیح اجرا نشوند، باید ریموو تاتو انجام گردد.

آموزش قرینه سازی ابرو با جدیدترین روش‌ها

برای قرینگی ابروها راه‌های متفاوتی وجود دارد که با توجه به سطح مهارت و ابزارهای قرینه سازی ابرو، پیگمنتر می‌تواند یکی از روش‌های زیر را انتخاب و ابروهای مشتری را قرینه نماید. در ادامه به روش‌های قرینه سازی ابرو پرداخته‌ایم:

قرینه سازی ابرو با نخ و مداد چشم

این روش یک تکنیک ساده است و همچنین وسایل آن در دسترس می‌باشد. در این تکنیک حدود 30 سانتی‌متر نخ را باید انتخاب و به کمک مداد چشم آن را رنگی نمایید تا بتوانید ابروی مشتری را نشانه گذاری کرده و سپس مرحله به مرحله ابروها را علامت گذاری کنید. مراحل قرینگی ابروها با این تکنیک عبارت است از:

  • ابتدا نخ را از وسط بینی تا وسط پیشانی قرار داده و وسط ابروها را مشخص کنید.
  • سپس از کناره بینی و تاج‌ها کادر شروع ابرو را مشخص کنید.
  • از گوشه بینی، وسط مردمک چشم و هشتی ابرو را با یک خط علامت بزنید.
  • سپس از گوشه بینی، کناره چشم و انتهای ابرو با خطی پایان ابرو را مشخص نمایید. (اگر ابروها باید کوتاهتر باشند از کناره لب، کناره چشم تا انتهای ابرو را علامت بزنید.)
  • سپس با دو خط موازی پهنای ابرو را مشخص کرده و با خط اول دو تاج ابرو را به یکدیگر متصل کنید.
  • خط دوم باید موازی با خط اول در پایین ابروها باشد.
  • سپس خطوط  سه گانه هر ابرو را با کمک نخ به یکدیگر وصل کنید تا کادر و قالب ابرو تکمیل گردد.

قرینه سازی ابروها با خط کش ژله‌ای

یکی از راه‌های دیگر برای قرینگی ابروها استفاده از خط کش ژله‌ای یا چسبی است. با این روش تنها کافیست که وسط ابروها را پیدا کرده و سپس قسمت وسط خط کش ژله‌ای را در وسط ابروهای مشتری قرار دهید. این نوع خط کش‌ دارای اندازه‌های متفاوتی است و شما می‌توانید با توجه به فرم ابرو مورد نظر، ابروها را نشانه گذاری کنید.

همچنین می‌توانید به جای خط کش ژله‌ای از خط کش چسبی استفاده نمایید. این نوع خط کش‌ها دارای برچسب‌های شفافی به شکل خط کش ابرو هستند و می‌توانید در هر بار قرینه سازی، یکی از آنها را بالای ابروها بچسبانید و ابروها را قرینه کنید. این برچسب‌ها بعد از اتمام کار به راحتی از پوست جدا می‌شوند.

قرینگی ابروها با استفاده از کولیس تاتو

یکی از ابزارهای عالی برای قرینه سازی، کولیس تاتو است. کولیس‌ها دارای درجه و اندازه‌های متفاوتی هستند و برای طراحی ابروها بسیار پرکاربردند. البته برای افرادی که بینی عمل کرده دارند، این روش اصلا روش مناسبی نیست.

دیوایدر ابرو یکی از روش‌های قرینه سازی

دیوایدر ابرو یکی از استانداردترین ابزارهای فنی برای قرینه سازی که پلاستیکی و فلزی است. انعطاف پذیری بالایی داشته و قابل تغییر سایز و تنظیم شدن می‌باشد. همین ویژگی باعث شده تا هم چپ دست‌ها و هم راست دست‌ها با این وسیله بتوانند انواع فرم‌های ابرو را به صورت قرینه و کاملا یکسان طراحی کنند.

قرینه سازی ابرو با دستمال کاغذی و مداد

در این روش قرینه سازی باید دستمال کاغذی را روی قسمت پایینی ابرو گذاشته و ابتدا و انتها و آرگ پایین ابرو را مشخص کنید. سپس مجددا دستمال کاغذی را روی قسمت بالایی ابرو قرار داده و مجدد ابتدا، انتها و قسمت شکستگی ابرو را مشخص کنید. بعد از این مراحل دستمال کاغذی را روی ابروی دیگر قرار داده و به کمک علامت‌ها، قرینگی آنها را چک کنید. سپس یک خط صاف از دو تاج ابرو به یکدیگر رسم کنید تا از قرینگی تاج ابروها مطمئن شوید. سپس سایر نقاطی را که علامت زدید، بهم وصل کنید. در این روش می‌توانید به جای دستمال کاغذی از دستمال پارچه‌ای نیز استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *