مقالات

فوم کلینزر تاتو به همراه مزایای آن

فوم کلینزر

فوم کلینزر تاتو به شکل کف و ضد سپتیک است. فوم پاک کننده تاتو کلینز تمامی قرمزی‌های پوست بعد از ریموو تاتو را کاهش می‌دهد و باعث جوانسازی پوست می‌شود. از فوم تمیز کننده تاتو برای تمیز کردن پوست استفاده می‌شود. در ادامه این مطلب از سایت نیلوفر کاظمی با فوم کلینزر تاتو بیشتر آشنا خواهید شد.

فوم کلینزر تاتو چیست؟

فوم تاتو به شکل کف است و به صورت ضد سپتیک عمل می‌کند. عملکرد این محصول به گونه‌ای است که قرمزی بعد از ریموو را کم می‌کند و باعث جوانسازی پوست می‌شود. برای مشتری در حین ریموو و بعد از آن از این محصول استفاده می‌شود. زیرا کیفیت و شادابی پوست با این محصول حفظ می‌شود. از این فوم تاتو برای تمیز کردن پوست استفاده می‌شود.

چرا باید از فوم پاک کننده تاتو کلینز استفاده شود؟

این روزها در اینستاگرام موادی به شکل کف دیده‌اید. شاید با خود فکر کنید این کف برای نمایش‌های تبلیغاتی است. اما اصلا اینگونه نیست. کف تاتو همان فوم کلینزر تاتو است. از این محصول برای تمیز کردن پوست استفاده می‌شود. در مواردی تاتو آرتیست به مشتری در پایان کار پیشنهاد می‌دهد که صورت خود را با آب معمولی بشوید. اما این کار به شدت اشتباه است. زیرا رنگ از ریر پوست خارج می‌شود و به احتمال زیاد عفونت پوستی ایجاد می‌شود. این محصول تمامی میکروب‌های بعد از ریموو تاتو لب را می‌کشد.

مزایای استفاده از فوم کیلنزر تاتو

استفاده از این محصول شامل مزیت‌های زیر است:

 • تمیز کننده پوست
 • مخصوص پاک کردن اضافه‌های رنگ تاتو بعد از ریموو
 • ضد میکروب و ضد قارچ
 • استفاده از کیلینزر تاتو باعث می‌شود تا پوست خنک و نرم شود.
 • کاهش دهنده التهابات پوستی بعد از ریموو و یا پاک کردن تاتو
 • کاملا ارگانیک
 • استفاده از این محصول باعث می‌شود تا سوزش بعد از ریموو کم شود.
 • در صورتی که از فوم تاتو استفاده کنید هیچ آلرژی در انواع پوست‌ها ایجاد نمی‌کند.
 • پاک کننده آلودگی‌ها و اضافه‌های رنگ بعد از پاک کردن تاتو با ریموور کالر لیفت
 • دارای خواص آنتی باکتریال
 • باعث شادابی پوست
 • کاهش تحریک پوست
 • بدون الکل
 • تاریخ انقضای زیاد
 • عدم خونریزی پوست بعد از اتمام کار

طرز استفاده از کلینزر تاتو

بعد از پایان کار این محصول را بر روی پوست می‌زنند تا آلودگی‌ها و میکروب‌ها پاک شوند. این محصول جزو ابزار جانبی برای پاک کردن تاتو است. اما بسیار الزامی است که هر پیگمنتری این محصول را داشته باشد و برای حفظ سلامت مشتری از آن استفاده کند. بعد از اینکه این محصول را بر روی پوست زدید باید کمی صبر کنید و سپس با پد پنبه‌ای آن را پاک کنید.

انواع برندهای فوم تاتو به همراه مشخصات آنها

در زیر به معرفی بهترین برندهای فوم تاتو اشاره کرده‌ایم:

پاک کننده تاتو چیک (کلینزر)

کف تاتو چیک (فوم کلینزر) اضافه رنگ بعد از ریموور تاتو چیک و میکروپیگمنیشن را پاک می‌کند. کلینزر چیک معمولا 150 میل حجم دارد. این برند محصولی از کمپانی آلمان است. کف کلینزر قدرت پاک کنندگی بسیار عالی دارد. این محصول به صورت مایع فوم است و به صورت کف بیرون می‌آید. بر خلاف دیگر محلول‌های پاک کننده مثل برندهای بلوسواپ و دراگون، فوم تاتو چیک کاملا آماده است و نیازی به رقیق شدن با آب مقطر ندارد.

فوم کلینز اینتنز (کف کلینزر)

کف کلینزر دارای قدرت براق کنندگی پوست است. این برند پوست را به خوبی تمیز می‌کند و باعث خنک سازی پوست می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این برند فوم کلینزر تاتو می‌توان به ضد میکروبف ضد قارچ و آنتی باکتریال اشاره کرد. از دیگر مزایای این محصول این است که به کم شدن خونریزی کمک زیادی می‌کند.

فوم کازمتیکس (cosmetics)

فوم کلینزر تاتو کازمتیکس بعد از پایان کار برای مشتری استفاده می‌شود. با استفاده از این محصول آلودگی‌ها و میکروبهای پوست پاک می‌شود. این برند درست مثل برند فوم تاتو چیک نیازی به رقیق شدن با آب مقطر ندارد و کاملا آماده است.

قیمت فوم تاتو

قیمت فوم کلینزر تاتو بسیار مناسب است. زیرا این محصول کارایی‌های زیادی دارد و با توجه به همه کارایی‌ها داریا قیمت مناسبی است. این محصول قرمزی و سوزش پوست بعد از وارد کردن سوزن به پوست را بسیار کم می‌کند. علاوه بر آن باعث تمیزسازی پوست می‌شود.چنانچه قصد دارید فوم کیلنزر تاتو را خریداری کنید حتما اصل و اورجینال آن را خریداری کنید تا همه میکروبها از روی پوست پاک شوند. فروشگاه‌های معتبر این فوم را با کیفیتی عالی به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *