ریموو تاتو لب و خط لب
مرکز تخصصی نیلوفر کاظمی

پاک کردن تاتو لب و خط لب

ریموو تاتو لب و پاک کردن خط لب با ریموور تخصص ما در مرکز ریموو تتو نیلوفر کاظمی است. لب مهم‌ترین بخش صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما دارد. با توجه به حساسیت بالای پوست لب لازم است تا برای ریموو تتو لب به بهترین مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لب مراجعه کنید. در مرکز ریموو نیلوفر کاظمی، بهترین مرکز برای ریموو لب هستیم و پاک کردن تتو لب را طی یک جلسه برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. برگزاری دوره آموزش ریموو خط لب از دیگر خدمات ما در این مرکز تخصصی است.

در تکنیک ریموور، از مواد ارگانیک برای پاک کردن انواع تاتو لب از جمله تاتو قرمز و بژ تنها در یک جلسه استفاده می‌نماییم. این درحالی است که ریموو تاتو لب با لیزر نمی‌تواند رنگ‌هایی مانند قرمز و بژ را پاک کند.

انواع روش‌ها برای ریموو رژ لب دائم

از روش‌های مختلف ریموو تاتو خط لب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

پاک کردن تاتو لب در خانه

پاک کردن تاتو لب با لیدوکائیین و جوش شیرین از روش‌های خانگی هستند. تمامی روش‌های خانگی برای ریموو تاتو قدیمی را می‌توان بسیار پر خطر دانست و پیشنهاد می‌نماییم از این روش‌ها استفاده نکنید.

استفاده از کرم‌های ریموور

تبلیغات زیادی در ارتباط با این محصول انجام شده است. اما با توجه به ایجاد آسیب‌های پوستی بهتر است از این روش نیز استفاده نکنید.

ریموو تاتو لب با پلاسما جت

این روش طرفداران بسیار زیادی دارد. در روش پلاسما جت از گازهایی استفاده می‌شود که تحت حرارت بالایی قرار گرفته‌اند. با توجه به خاصیت رسانای بالای این گاز در علم پزشکی نیز از آن استفاده می‌شود.

ریموو تاتو لب با لیزر

پاک کردن تاتو لب با لیزر بسیار زمان‌گیر است. با توجه به زیاد بودن تعداد جلسات لیزر هزینه شما نیز بسیار زیاد خواهد شد. با توجه به بروز آسیب‌های پوستی نیز پیشنهاد می‌نماییم از این روش استفاده نکنید.

روش DERMABRASION

در این روش برای پاک کردن تاتو لب، پوست خراشیده می‌شود. ابتدا پوست را بی‌حس کرده و سپس با کمک یک برس سایشی، پوست لایه‌برداری خواهد شد. این اقدام به منظور تخلیه رنگدانه‌ها انجام می‌شود. برای از بین بردن تاتو لب روش‌های دیگری نیز وجود دارند. اما بهترین روش ریموو تاتو لب را می‌توان استفاده از ریموور دانست.

دلیل انجام تاتو لب و علت پشیمانی افراد از انجام آن

لب‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند. اما متاسفانه برخی از افراد به مرور زمان یا به صورت مادرزادی لب‌های زیبایی ندارند. اما با وجود پیشرفت علم می‌توان نواقص لب را برای این افراد رفع کرد. یکی از رایج‌ترین متدها برای رفع نواقص لب تاتو لب است. متاسفانه گاهی با مراجعه به مراکز نامعتبر برخی از افراد از انجام این کار شیمان می‌شوند. برخی از عوامل پشیمانی بعد از تتو خط لب عبارت است از:

  • حساسیت به مواد تاتو : شخصی ممکن است بعد از انجام تاتو خط لب دچار حساسیت پوستی شود. در این صورت باید قبل از آسیب‌های جبران ناپذیر مانند عفونت، اقدام به ریموو تاتو خط لب کند.
  • تغییر رنگ تاتو لب : گاهی ممکن است افراد رنگ خاصی برای تاتو لب در نظر داشته باشند. متاسفانه پیگمنتر به اشتباه یک رنگ دیگر به پوست تزریق می‌کند. یا اینکه از دیگر دلایل تغییر رنگ تاتو می‌توان به رنگئانه‌های نامرغوب توسط پیگمنتر اشاره کرد.
  • دلزدگی طرح خط لب: اگر فرد تنوع طلبی باشید بعد از مدتی از یکنواختی زده می‌شوید.پس تصمیم خواهید گرفت که تاتو خود را پاک کنید.

پاک کردن تاتو لب با ریموور لب

بهترین روش پاک کردن تاتو خط لب و رژ لب دائم، استفاده از ریموور است. مزایای تکنیک ریموور عبارتند از؛

  • این روش کاملا ارگانیک است. به همین دلیل به پوست هیچ آسیبی وارد نمی‌شود.
  • همه رنگ‌های نفوذی داخل پوست با این روش ریموو تاتو لب از بین می‌روند.
  • خروج رنگ‌های بژ و دودی با استفاده از تکنیک ریموور لب
  • خروجی رنگ تا 90 درصد در همان جلسه اول با تکنیک خانم نیلوفر کاظمی انجام می‌شود.
  • با استفاده از این تکنیک هیچ محدودیتی نخواهید داشت و تمامی رنگ‌های رژ لب را می‌توانید ریموو کنید.
  • جلوگیری از ایجاد اسکار(فرو رفتگی)، کلوئید(گوشت اضافه)، تغییر رنگ و یا پخش رنگ از دیگر مزایای این روش است.
ریموو تاتو لب و خط لب

بهترین مرکز تخصصی پاک کردن تاتو لب

اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی برای ریموو تاتو خط لب هستید، یکی از بهترین مراکز پاک کردن تاتو خط لب، مرکز تخصصی ریموو تاتو لب خانم نیلوفر کاظمی است. خانم نیلوفر کاظمی یک متخصص پوست است که این کار را برای شما انجام می‌دهد. همچنین تمامی نکات بهداشتی در این مرکز رعایت می‌شود.

آموزش ریموو تاتو خط لب

برگزاری دوره آموزش ریموو خط لب و رژ لب دائم تخصص ما در مرکز ریموو تاتو نیلوفر کاظمی است. در این تکنیک‌های پاک کردن تاتو لب در یک جلسه را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. دوره آموزش ریموو تاتو لب ما در این مرکز دارای پشتیبانی مادام العمر است.

برای ثبت نام در کلاس‌های آموزشی ریموو لب نیلوفر کاظمی با ما در تماس باشید.