ریموو تاتو خط چشم
مرکز تخصصی نیلوفر کاظمی

پاک کردن تاتو خط چشم با ریموور

ریموو تاتو خط چشم با مواد ریموور در مرکز نیلوفر کاظمی به صورت تک جلسه‌ای انجام می‌شود. ریموور از انواع روش‌های پاک کردن تاتو خط چشم است. ریموو خط چشم را با ریموور رجوی و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی انجام می‌دهیم. تنها کافیست به مراقبت‌های بعد از ریموو خط چشم توجه نمایید. برگزاری دوره آموزش ریموو تاتو خط چشم تک جلسه‌ای از خدمات ما می‌باشد.

انواع روش های پاک کردن تاتو خط چشم

از انواع روش های ریموو تاتو خط چشم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • پاک کردن تاتو خط چشم در خانه با استفاده از اسید میوه
 • استفاده از اسکین ساز
 • ریموو خط چشم با لیزر
 • استفاده از مواد گیاهی

چرا پاک کردن تاتو با ریموور بهترین روش است؟!

ریموو تاتو خط چشم با مواد ریموور، بروزترین روش برای پاک کردن تاتو خط چشم قدیمی است. در این روش مواد ریموور با ماساژ دادن وارد پوست می‌شوند. سپس با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن روی پوست شیارهایی ایجاد می‌شود. در این روش جوهر تاتو درون سوزن کشیده خواهد شد. با این تکنیک دیواره‌های محافظ رنگ تاتو از بین خواهند رفت و مواد ریموور بر روی تاتو قرار می‌گیرد. در نتیجه رنگ تاتو بیرون خواهد زد. رنگ خارج شده به مدت سه الی چهار روز روی پوست باقی مانده و پس از خشک شدن کنده می‌شود.

پاک کردن تاتو خط چشم

مراقبت های بعد از ریموو تاتو خط چشم

لازم است تا برای نتیجه‌بخش بودن جلسه ریموو و همچنین عدم بروز مشکلات احتمالی به نکات ویژه مراقبت های بعد از ریموو خط چشم توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید. این نکات عبارتند از؛

 • محل ریموو شده باید تمیز و خشک باشد.
 • تا 1 هفته بعد از ریموور تاتو خط چشم برای ترمیم پوست از پمادهایی مانند ویتامین آ یا کرم‌های ترمیم کننده استفاده کنید.
 • تا یک هفته از رفتن به استخر و سونا و حمام خودداری کنید.
 • هیچ گاه بعد از ریموو تاتو، پوست تاول و زخم را نکنید. در غیر اینصورت جای زخم باقی می‌ماند و پاک کردن زخم کار دشوار و غیر ممکنی است.
 • اگر دچار خارش هستید از پمادهای تسکین دهنده و آرامش بخش استفاده کنید.
 • در معرض نور آفتاب بعد از ریموو تاتو خط چشم قرار نگیرید.
 • اگر دچار التهاب و سوزش هستید به هیچ عنوان قرص‌های رقیق کننده خون و آسپیرین مصرف نکنید.
 • تا 3 ماه از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید.

عوارض ریموو خط چشم

پاک کردن تاتو خط چشم با لیزر دارای عوارض زیادی از جمله؛ تورم، التهاب، قرمزی و سوزش است. همچنین مراجعه به مراکز نامعتبر برای ریموو تاتو چشم سبب بروز عوارضی برای شما عزیزان خواهد بود. به‌طور مثال عدم استریل لوازم، فشار دست زیاد پیگمنتر می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. شما عزیزان با انتخاب یک مرکز معتبر می‌توانید از عوارض ریموو تاتو در امان باشید.

قیمت پاک کردن تاتو خط چشم با ریموور

قیمت ریموو تاتو خط چشم با ریموور نسبت به سایر روش‌ها بسیار مقرون به‌صرفه و مناسب است. هزینه ریموو خط چشم در این روش با توجه به عمر تاتو، رنگ، نازکی و یا پهنی آن مشخص می‌شود. برای اطلاع از دقیق‌ترین قیمت پاک کردن تاتو خط چشم کافیست با مشاوران ما در مرکز ریموو نیلوفر کاظمی در ارتباط باشید.

بهترین مرکز برای آموزش ریموو خط چشم

آموزش ریموو خط چشم تک جلسه‌ای در مرکز نیلوفر کاظمی به‌صورت تخصصی انجام می‌شود. ما به شما نحوه استفاده از ریموور خط چشم را آموزش خواهیم داد. در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه خط چشم‌های پر رنگ و قدیمی را تنها طی یک جلسه پاک کنید. این دوره دارای پشتیبانی مادام‌العمر است. برای ثبت نام در دوره آموزش پاک کردن تاتو خط چشم خانم نیلوفر کاظمی با ما در تماس باشید.

برای ثبت نام در دوره آموزش پاک کردن تاتو خط چشم خانم نیلوفر کاظمی با ما در تماس باشید.

پاک کردن تاتو خط چشم قدیمی