ریموو تاتو ابرو
مرکز تخصصی نیلوفر کاظمی

بهترین مرکز برای پاک کردن تاتو در تهران

ریموو تاتو با ریموور رجوی تنها در یک جلسه از تخصص‌های ما در مرکز ریموو و پاک کردن تاتو نیلوفر کاظمی است. بهترین قیمت ریموو تاتو ابرو را با ما در بهترین مرکز ریموو ابرو در تهران تجربه نمایید. برگزاری دوره‌های آموزش ریموو ابرو با ریموور نیز از تخصص‌های ما می‌باشد. پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور را می‌توان یک روش بدون درد و دوران نقاهت دانست. با استفاده از این روش از عوارض ریموو ابرو با لیزر و سایر روش‌های دیگر در امان خواهید بود. همچنین مراقبت بعد از ریموو ابرو در این روش بسیار آسان‌تر می‌باشد. ما تضمین می‎‌نماییم که در مرکز خانم نیلوفر کاظمی بهترین خدمات و دوره‌های آموزش پاک کردن تتو را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

ریموو تاتو با لیزر بهتره یا با ریموور

ریموو تاتو ابرو به روش ریموور از روش‌های جدید و بروز می‌باشد. ریموور مورد کاربرد برای پاک کردن تاتو است. در پاسخ به این سوال که ریموو تاتو با لیزر بهتره یا با ریموور باید بگوییم که هزینه ریموو تاتو ابرو با لیزر نسبت به روش ریموور بسیار بیشتر می‌باشد. با انتخاب روش لیزر شما نیاز به جلسات متعدد برای پاک کردن تتو خود خواهید داشت. با استفاده از ریموور می‌توان تمامی رنگ‌های سرسخت مانند قرمز، بژ و سبز را نیز پاک کرد. این درحالی است که با ریموو تاتو با لیزر نمی‌توان آنها را از بین ببرید. پاک کردن تاتو به روش ریموور در مرکز نیلوفر کاظمی با ریموور رجوی و تنها در یک جلسه برای شما عزیزان انجام می‌شود.

مزایای پاک کردن تاتو قدیمی با ریموور

ریموو تاتو قدیمی با رجوی به‌صورت تک جلسه‌ای انجام می‌شود. این ریموور تاتو یک محصول آمریکایی است و کیفیت بسیار بالایی دارد. پاک کردن تاتو قدیمی با این ریموور بدون ایجاد جای زخم و اسکار انجام می‌شود. این ماده قادر به ترکیب شدن با جوهر اصلی تاتو است و به همین دلیل به خوبی تمامی تاتوها را پاک می‌نماید. اکسیدهای فلزی، قلیایی و اکسیدهای فلز انتقالی از دیگر مزایای این ریموور می‌باشند. این خاصیت از ایجاد زخم‌ و حساسیت پوستی جلوگیری می‌نماید. بیش از7  سال است که به بازار معرفی شده و به دلیل کیفیت بسیار بالای خود شدیدا مورد استقبال پیگمنترها قرار گرفته است. این ریموور قادر است تا پوست شما را به خوبی ترمیم کند. در نتیجه به هیچ عنوان لازم نیست نگرانی در ارتباط با آن داشته باشید. عوارض ریموو ابرو با استفاده از این روش به حداقل میزان ممکن خود رسیده است.

عوارض ریموو ابرو را بشناسید

به یک مرکز معتبر مراجعه کنید و از عوارض ریموو ابرو در امان باشید. اگر پیگمنتر متخصص نباشد، بعد از پاک کردن تاتو با ریموور، رنگدانه‌های تاتو کامل محو نمی‌شوند. و یا ممکن است اسکار و یا گوشت اضافه برای شما ایجاد شود. بعد از انجام ریموو ابرو، پوست در معرض آلودگی قرار می‌گیرد. پس باید به نکات مراقبت بعد از ریموو ابرو توجه ویژه‌ای کنید.

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو

مراحل و راهنمای پاک کردن تاتو

ریموو ابرو با ریموور در مرکز نیلوفر کاظمی طی مراحل زیر انجام می‌شود؛

 • پوست ابرو را پاکسازی می‌نماییم تا هیچ آلودگی نداشته باشد.
 • بی‌حسی ابرو را با استفاده زا بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.
 • خراشی با عمق 1.5 میلی‌متر با استفاده از دستگاه بر روی پوست ایجاد می‌نماییم.
 • مواد ریموور را روی پوست قرار می‌هیم.
 • سپس پوست را تمیز می‌کنیم، چراکه در این مرحله تخلیه رنگ داریم.
 • مجدد با دستگاه تا عمق 1 میلی‌متر قرار داده و به صورت دورانی بر روی پوست خراش‌هایی ایجاد می‌نماییم.
 • در آخرین مرحله سوزن را روی عمق 0.5 قرار داده و خون‌های خارج شده را پاک خواهیم کرد.
 • این پروسه با توجه به وضعیت تاتو شما ادامه خواهد داشت تا بتوانیم تاتو را به‌طور کامل پاک کنیم.

مراقبت‌های قبل از پاک کردن تاتو با ریموور

لازم است تا قبل از مراجعه برای پاک کردن تاتو ابرو نکات زیر را رعایت نمایید؛

 • تحقیق کرده و بهترین مرکز ریموو ابرو را بیابید.
 • به هیچ عنوان تا یک هفته قبل از مراجعه از لایه‌بردارهای پوستی استفاده نکنید.
 • تاتو خود را به هیچ عنوان رنگ نکنید.
 • 24 ساعت قبل از مراجعه از قرص رقیق کننده خون و مواد کافئین‌دار استفاده نکنید.
 • لازم است تا حداقل یک ماه قبل از جلسه ریموو، سولار انجام نداده باشید.

مراقبت بعد از ریموو ابرو

برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی لازم است تا تمامی نکات مراقبت بعد از ریموو ابرو را رعایت نمایید. این نکات عبارتند از؛

 • بعد از پاک کردن تاتو با ریموور تا 3 روز صورت خود را نشویید.
 • از پمادهای ترمیم کننده استفاده نمایید.
 • تا زمانی که پوست شما بطور کامل ترمیم نشده است از لوازم آرایش استفاده نکنید.
 • لایه‌برداری پوست، انجام سولار و لیزر، قرار گرفتن در معرض نور خورشید تا ترمیم کامل پوست ممنوع است.
 • از رفتن به محیط‌های آلوده خودداری کنید.
 • استفاده از استخر،سونا، جکوزی، ورزش‌‍های سنگین تا ترمیم کامل پوست برای شما ممنوع است.

قیمت ریموو ابرو با ریموور

قیمت ریموو ابرو بستگی به وضعیت تاتو شما دارد. ما می‌توانیم حتی تاتوهای قدیمی را نیز طی یک جلسه برای شما پاک کنیم چراکه از باکیفیت‌ترین مواد ریموور استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که بهترین قیمت پاک کردن تاتو با ریموور را می‌توانید با ما در این مرکز تخصصی تجربه نمایید. برای اطلاع از قیمت ریموو تاتو دقیق کافیست با مشاوران ما در این مرکز در ارتباط باشید.

آموزش ریموو ابرو تک جلسه‌ ای

در دوره آموزش ریموو ابرو به شما عزیزان طرز استفاده از انواع ریموور تاتو را آموزش می‌دهیم. معرفی بهترین مارک ریموو تاتو و انجام ریموو ابرو تک جلسه‌ای از دیگر سرفصل‌های آموزشی این دوره است. شما عزیزان با شرکت در دوره آموزش پاک کردن تاتو ابرو با ریموور استاد نیلوفر کاظمی می‌توانید مدرک رسمی دوره را دریافت نموده و وارد بازار کار شوید. در دوره آموزش ریموو تاتو ما، کار با انواع ریموور را آموزش خواهید دید. تمامی این دوره‌ها دارای پشتیبانی مادام‌العمر می‌باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با زمان‌های برگزاری دوره آموزش پاک کردن تاتو ابرو کافیست با ما در ارتباط باشید.

ریموو و پاک کردن تاتو ابرو

عکس بعد از ریموو ابرو

سایر روش‌های ریموو تتو ابرو

از دیگر روش‌ها برای پاک کردن تتو ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

ریموو ابرو در خانه

این روش یکی از روش‌های پرخطر است که افراد انجام می‌دهند. استفاده از وایتکس، نمک، سیر، آلوئه ورا و .... را می‌توان از روش‌‎های ریموو ابرو در خانه نام برد. استفاده از این روش‌ها سبب بروز زخم‌های پوستی می‌شود. پیشنهاد می‌نماییم به هیچ عنوان از این روش‌ها استفاده نکنید.

ریموو ابرو با لیزر

استفاده از روش ریموو ابرو با لیزر یکی از روش‌های فراگیر است. برای استفاده از این روش باید جلسات متعددی مراجعه نمایید. پاک نشدن کامل تاتو، بروز عفونت، روشن شدن ناحیه لیزر شده نسبت به سایر بخش‌ها، آسیب شدید پوست، قیمت بالا از معایب این روش می‌باشند.

دکوپاژ ابرو

یکی از روش‌های دیگر برای ریموو تاتو قدیمی را می‌توان دکوپاژ دانست. در این روش به مدت 3 هفته، رنگ تاتو ابرو روی ابرو است. بعد از گذشت این زمان می‌توانید رنگ اصلی را قرار دهید. یکی از اصلی‌ترین معایب این روش این است که در این بازه زمانی نمی‌توانید در مکان‌های عمومی ظاهر شوید.

استفاده از رنگ‎دانه‌های هم رنگ پوست

برخی افراد به اشتباه به سراغ این روش می‌روند. با انجام تاتو جدید هم‌رنگ پوست تاتو قبلی پوشانده می‌شود اما با گذشت زمان، تغییر رنگ خواهد داد. در نتیجه مشکل شما بزرگتر خواهد شد.

راهنمای پاک کردن تاتو ابرو

در ادامه این مطلب به برخی سوالات پر تکرار شما عزیزان در ارتباط با پاک کردن تاتو ابرو با ریموور و نحوه برگزاری دوره آموزش ریموو ابرو پرداخته‌ایم؛

ریموو تاتو با ریموور به چه کسانی پیشنهاد نمی‌شود؟

استفاده از روش ریموور برای از بین بردن تاتو قدیمی برای افراد زیر ممنوع است؛

 • خانم‌های باردار و شیرده
 • افراد مبتلا به دیابت
 • کسانی که پوست کلوییدساز دارند.

در صورتی که هریک شرایط بالا را دارید، لازم تا در جلسه مشاوره اعلام نمایید.

بعد از شرکت در دوره آموزش ریموو ابرو استاد نیلوفر کاظمی چه توانایی‌هایی خواهم داشت؟

بعد از اتمام دوره آموزش ریموو تاتو ابرو استاد نیلوفر کاظمی می‌توانید انواع تاتو را پاک کنید. با شرکت در این دوره آموزشی نیز با تمامی ریموورها و نحوه کار با آنها آشنا خواهید شد.

آیا بعد از دوره مدرک دریافت می‌کنم؟

بله بعد از اتمام دوره ما به شما عزیزان مدرک بین‌المللی اعطا می‌نماییم.

در صورت عدم تسلط به مطالب چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

دوره آموزش ریموو تاتو استاد نیلوفر کاظمی دارای پشتیبانی مادام‌العمر می‌باشد. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می‌توانید تا از خدمات پیشتبانی دوره استفاده کنید.

آیا با شرکت در دوره آموزش ریموو ابرو می‌توانم کسب درآمد کنم؟

بله، این حوزه کاری بسیار محبوب است و شما با شرکت در دوره آموزشی ریموو تاتو ابرو استاد نیلوفر کاظمی کاملا مسلط خواهید شد. در نتیجه به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شوید.