مقالات

ریموور گلوری بهترین ریموور برای ریموو تاتو و بدون درد

ریموور گلوری

ریموور گلوری یکی از بهترین ریمووورها برای ریموو و پاک کردن انواع تاتوها است. این برند از ریموور تاتو، کاملا گیاهی و ارگانیک است و هیچ آسیبی به پوست شما وارد نمی‌کند. با استفاده از این نوع ریموور علاوه بر اینکه هیچ آسیبی به پوست مشتری وارد نمی‌شود بلکه پوست مشتری آبرسانی می‌شود و ترمیم پوست انجام می‌شود. در ادامه این مطلب از وب سایت خانم نیلوفر کاظمی با ما همراه باشید تا بیشتر با این برند ریموور آشنا شوید.

مواد ریموور گلوری

Glory Tattoo Removal  دارای اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک (hyaluronic acid ) شامل کربوهیدراتی است که به صورت طبیعی در بدن انسان مانند نواحی پوست، چشم و مفصل‌ها وجود دارد. کار اصلی اسید هیالورونیک حفظ رطوبت پوست در این نواحی از بدن است. ریموو تاتو با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. برای مثال برخی از روش‌های ریموو و یا پاک کردن تاتو عبارتند از: پاک کردن تتو با لیزر، روش‌های خانگی، اسیدهای میوه‌ای و…. . اما هیچکدام از این روش‌ها خوب نیستند و معایب و عوارضی دارند. بهترین روش برای پاک کردن تتو استفاده از مواد ریموور است. ریموور گلوری یکی از بهترین ریموور‌ها برای ریموو موارد زیر است:

به دلیل اینکه یکی از مواد اصلی این ریموور اسید هیالورونیک است و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی‌کند می‌توان از این برند برای ریموو تاتو بدون درد و و بدون دوران نقاهت استفاده کرد.

فواید اسید هیالورونیک در ریموور گلوری

این اسید موجود در ریموور دارای مزایای زیر است:

آبرسانی و رطوبت پوست با     Glory Tattoo Removal

اسید هیالورونیک موجود در این برند از ریموور باعث افزایش آب‌رسانی و رطوبت پوست می‌شود. استفاده از این برند همانند ریموور کالر لیفت به بهبودی و معالجه پوست خشک کمک زیادی می‌کند. در سال 2014 گروهی از شرکت کنندگان زن از اسید هیالورونیک استفاده کردند. طبق تحقیقات علمی که انجام شد و بعد از اینکه 8 هفته از استفاده این گروه از اسید هیالورونیک گذشت متوجه شدند که آبرسانی پوست تا 96% با استفاده از این اسید افزایش یافته است. پس استفاده از این برند نه تنها باعث آسیب به پوست نمی‌شود بلکه پوست را بهتر می‌کند و آبرسانی پوست را افزایش می‌دهد.

معالجه و درمان زخم با استفاده از ریموور گلوری

اسید هیالورونیک همانطور که متوجه شدید باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود. همچنین وجود این اسید در ریموور باعث می‌شود تا پوست زخم نشود. بنابراین علاوه بر اینکه پوست را زخم نمی‌کند این اسید باعث ترمیم بافت‌های پوستی می‌شود. با مطالعه و تحقیقاتی که در سال 2016 مشخص شد کسانی که از اسید هیالورونیک استفاده می‌کردند نه تنها زخم‌هایشان بهتر شد، بلکه التهابات و ورم‌های پوستی این افراد کمتر شد. همچنین بافت پوست ترمیم شد و جای هیچگونه اثری بر روی پوست نماند.

ترمیم بافت پوست و ریموو تاتو تضمینی با ریموور گلوری توسط نیلوفر کاظمی

یکی دیگر از مزایای اسید هیالورونیک این است که بافت پوست را ترمیم می‌کند. زمانی که سن افزایش پیدا می‌کند پوست به مرور زمان آسیب می‌بیند و پیرتر می‌شود. این موضوع بازخوردهای اجتماعی و روحی زیادی برای افراد به دنبال دارد. طی تحقیقات دانشگاهی که بعد از چندسال آزمایش و تحقیقات بالینی انجام شد متوجه این موضوع شدند که اسید هیالورونیک باعث کاهش زیری پوست افراد در سنین بالا می‌شود. همچنین این اسید به افزایش کشسانی پوست کمک زیادی می‌کند. با استفاده از اسید هیالورونیک موجود در ریموور گلوری پوست سالم‌تر و جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد بود.

خانم نیلوفر کاظمی با استفاده از بهترین ریموور تاتو کاری می‌کنند تا شما بدون هیچگونه دردی بهترین تجربه خود ازز پاک کردن یا ریموو تاتو را داشته باشید. خانم نیلوفر کاظمی تنها در یک جلسه خروج رنگ را انجام می‌دهند و این مورد یکی از ویژگی‌های مهمی است که هر پیگمنتری نمی‌تواند آن را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *