مقالات

ریموور پورپیگمنت (Pour Pigment) بهترین مارک ریموور تاتو

ریموور پورپیگمنت

ریموور پورپیگمنت یکی از بهترین و عالی‌ترین مارک‌های ریموور تاتو است. بسیاری از افراد هستند که از نتیجه آرایش دائم خود راضی نیستند و به دنبال بهترین فرد برای پاک کردن تاتو خود هستند. خانم نیلوفر کاظمی یکی از بهترین و متخصص‌ترین افراد در زمینه ریموو تاتو هستند که می‌توانید پاک کردن تاتو خود را به ایشان بسپارید. در مرکز ریموو تاتو نیلوفر کاظمی از برند Pour Pigment برای پاک کردن انواع تاتو استفاده می‌شود. تاتو و آرایش دائم از زمان‌های قدیم وجود داشته است و خانم‌ها برای زیبایی بیشتر از انواع تکنیک‌های آرایش دائم استفاده می‌کنند. اما گاهی ممکن است که فرم آرایش دائمی صورت ناخوشایند باشد. در این صورت باید با استفاده از تکنیک پاک کردن تاتو آنها را پاک کرد. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی با ما همراه باشید تا بیشتر با ریموور پور پیگمنت آشنا شوید.

ویژگی های بهترین مارک ریموور تاتو

در ابتدا قصد داریم به ویژگی‌ها و مشخصاتی که باعث می‌شوند تا یک ریموور به عنوان بهترین برند معرفی می‌شوند، اشاره کنیم. ریموورها محلول‌های اسیدی هستند و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک ریموور خوب، ارگانیک و گیاهی بودن آن است. اگر ریموورها اسیدی باشند، آنگاه برای بیرون کشیدن رنگدانه‌ها از زیر پوست آسیب زیادی به پوست وارد می‌شود. یکی از عوارض‌هایی که در اثر استفاده از ریموورهای شیمیایی اسیدی ایجاد می‌شود ایجاد گوشت اضافه (اسکار) و تغییر رنگ پوست است.

ریموور پور پیگمنت تتو بهترین محصول ریموو تاتو

ریموور پورپیگمنت یکی از جدیدترین و باکیفیت‌ترین ریموور برای پاک کردن تاتو است. اگر به دنبال یک ریموور خوب هستید که کاملا گیاهی و بدون عوارض داروهای شیمیایی باشد به شما عزیزان توصیه می‌کنیم ریموور پورپیگمنت را خریداری کنید. ریموور Pourpigment از ترکیبات ارگانیک تشکیل شده است. این برند از ریموور توانایی پاک کردن تتوهای عمیق و تاتوهای قدیمی را هم دارد.

مزایای استفاده از ریموور تاتو پورپیگمنت Pourpigment

حساسیت و آلرژی در ریموور پور پیگمنت تنها 1% است. ریموور پور پیگمنت از مواد فعال برای بازسازی و ترمیم سریع پوست تشکیل شده است. همچنین در ترکیبات این محصول که بهترین ریموور تاتو است مواد سرطان زا وجود ندارد. ریموور پیگمنت آف (Pigment-Off-Removal)برای ریموو تاتو ابرو، فولیکول‌های ابرو را تقویت می‌کند و سبب رشد تارهای مو ابرو می‌شود. پاک کننده پور پیگمنت همه رنگ‌های تاتو و حتی رنگ‌های سبز، سفید و بژ را هم پاک می‌کند.

ریموور پورپیگمنت با مواد کاملا ارگانیک بدون هیچ گونه عوارض پوستی بعنی بدون اسکار (فرو رفتگی)، گوشت اضافه (کلوئید) و تغییر رنگ و پخش رنگ تاتو در محل ریموو است. این محصول تمامی رنگ‌های نفوذی داخل پوست بر اثر تاتوهای قدیمی مثل تاتو خط چشم و ابرو و… و حتی رنگ تاتو بژ و دودی را خارج می‌کند. ریموور پور پیگمنت باعث از بین رفتن تمامی قرمزی‌های پوست و پخش رنگ روی پوست می‌شود.

مشخصات ریموور پورپیگمنت بهترین ریموور گیاهی تاتو

در زیر قصد داریم که مشخصات و ویژگی‌های ریموور پور پیگمنت را ارائه دهیم. پیگمنتر موظف است برای پاک کردن تاتو مشتری از بهترین ریموور استفاده کند. به همین دلیل باید نسبت به انتخاب مواد ریموو اهمیت ویژه‌ای به خرج داد. ریموور پورپیگمنت دارای مشخصات زیر است:

 • فاقد هرگونه مواد سرطان زا
 • پاک کننده همه‌ رنگ‌ها حتی رنگ‌های بژ، سبز و سفید
 • پاک کردن تاتو بدون اهمیت به قدمت تاتو توسط ریموور پورپیگمنت امکان پذیر است.
 • بدون آسیب به پوست
 • کاملا ایمن
 • اثر بخشی بسیار سریع

مقایسه ریموور تاتو پورپیگمنت آف با انواع برندهای ریموور

ریموور پور پیگمنت نسبت به انواع ریموور برتری‌هایی دارد که در ادامه به مقایسه آن با انواع برند ریموور پرداخته‌ایم:

 • عملکرد بسیار بالا در پاک کنندگی
 • احیای سریع پوست بعد از پاک کردن تتو
 • بهترین ریموور برای پاک کردن هاشور ابرو و میکروبلیدینگ
 • بدون ایجاد حساسیت
 • دارای عناصر فعال برای احیا و بازسازی سریع پوست
 • بسیار مقرون به صرفه
 • عدم نیاز به تجربه چندین ساله PMU

همچنین لازم است بدانید که تنها ریمووری که در ایران با لیبل وزارت بهداشت و سیب سلامت است، ریموور پور پیگمنت است. با خواندن این مطلب متوجه شدید که بهترین محصول و بهترین مارک برای ریموو یا پاک کردن تاتو، ریموور پورپیگمنت است. خانم نیلوفر کاظمی از این برند برای پاک کردن تمامی تاتوها استفاده می‌کنند. استفاده از ریموور پور پیگمنت هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. بلکه پوست را بازسازی و ترمیم می‌کند.

همچنین لازم است بدانید که پاک کردن تاتو در چندین جلسه انجام می‌شود. اما در مرکز تخصصی ریموو تاتو نیلوفر کاظمی، پاک کردن تتو در یک جلسه انجام می‌شود. این تکنیک مختص ایشان است و در یک جلسه تمامی رنگدانه‌ها از زیر پوست خارج می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *