مقالات

ریموور تاتو TR و طرز استفاده از آن

ریموور تاتو TR

یک روش مطمئن و ایمن برای پاک کردن و ریموو تاتو ابرو استفاده از محلول ریموور تاتو TR است. این محلول به دلیل ایمنی بالایی که دارد یکی از روش‌های عالی برای پاک کردن انواع تاتوها محسوب می‌شود. از این محصول می‌توان برای حذف تاتو صورت کمک گرفت. محلول TR یکی از بهترین‌ محلول‌های ریموور تاتو برای ریموو تاتو ابرو است. ریموور تتو تی آر هیچ عوارضی برای پوست ندارد. همچنین این محلول به قدری قوی است که می‌تواند در یک جلسه طرح تتو را پاک کند. محلول ریموور تی آر اورجینال بدون درد و خونریزی است و با استفاده از این محلول بهترین روش پاک کردن تاتو را تجربه می‌کنید. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی بیشتر با ریموور تاتو TR آشنا خواهید شد.

شرکت تولید کننده ریموور تی آر چندین سال است که به صورت تخصصی با بیش از 100 نمایندگی در سراسر ایران، بهترین و باکیفیت‌ترین ریموور را تولید می‌کند. این ریموور برای انواع پوست مناسب است. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره این برند ریموور میپردازیم.

ریموور تتو تی آر چیست؟

ریموور تاتو TR با ترکیبات طبیعی که دارد باعث از بین رفتن رنگ تاتو می‌شود. در واقع با استفاده از این محلول ریموور می‌توان رنگ تاتو را از پوست خارج کرد. استفاده از ریمور تی آر به صورت ضربه‌ای است. بنابراین در زمان استفاده از این محلول باید پوست فشرده شود. این محلول ریمووور بسیار قوی است. به همین دلیل می‌تواند درصد زیادی از تاتو را پاک کند. ریموور تاتو TR به دلیل اینکه ترکیبات طبیعی دارد، هیچ عوارضی برای پوست ایجاد نمی‌کند. همچنین این ریموور به دلیل اینکه مواد سازنده بسیار قوی و مناسبی دارد بسیار راحت تاتو را پاک می‌کند و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. این ریموور مانند ریموور کالر لیفت بسیار عالی است و هیچ عوارضی ندارد.

طرز استفاده از ریموور تاتو TR

برای اینکه بتوانید از محلول ریموو تی آر اورجینال استفاده کنید باید طبق مراحل زیر از این برند ریموور استفاده کنید:

 1. ابتدا به کمک سوزن تاتو خراش‌هایی را بر روی پوست ایجاد کنید. این کار را به خوبی انجام دهید.
 2. سپس با کمک میکرو براش مواد ریموور تی آر اورجینال را داخل پوست بگذارید. این کار را باید 3 بار تکرار کنید. هر بار فشار دست را کمی بیشتر کنید.
 3. بعد از مدتی تمام رنگدانه‌های تاتو از پوست خارج می‌شوند و با پد الکلی باید پوست تمیز شود.

طرز استفاده از ریموور تی آر به صورت ضربتی است. به همین دلیل در زمان استفاده از این محصول باید پیگمنتر پوست مراجعه کننده را فشار دهد. با اینکار رنگدانه‌های تاتو از پوست خارج می‌شوند.

مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو با استفاده از TR tatoo remover

از جمله مراقبت‌هایی که باید بعد از پاک کردن تاتو با استفاده از این تکنیک رعایت کنید عبارتند از:

 • به مدت 3 روز نباید به محل ریموو شده آب بزنید.
 • زخمی که بعد از پاک کردن تتو به وجود می‌آید را به هیچ عنوان نکنید. اجازه دهید خود زخم بیفتد. بعد از اینکه زخم افتاد حتما از پمادهای ترمیم کننده پوست استفاده کنید.
 • تا یک هفته به استخر، سونا، جکوزی و…. نروید.
 • تا دو هفته بعد از استفاده از ریمور تی آر نباید پوست را برنزه یا سولاریوم کنید.

حتما این نکات را رعایت کنید تا دچار عوارض‌های بعد از ریمو تتو نشوید.

ویژگی‌ها و مشخصات ریموور تتو تی آر

این ریموور بالاترین بازدهی و نتیجه را دارد. همچنین ریموور تاتو TR از بهترین متریال و مواد اولیه ساخته شده است. به همین دلیل ریموور تاتو TR به پوست هیچ آسیبی وارد نمی‌کند. کیفیت این ریموور بسیار بالاست و با کمترین جلسه می‌توان تتو را با ریموو تتو تی آر پاک کرد. از جمله مهم‌ترین مشخصات ریموور تاتو TR می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایمنی بسیار بالا
 • اثر بخشی بسیار  سریع بر روی رنگدانه‌های تاتو
 • مقرون به صرفه و قیمت مناسب
 • کیفیت عالی
 • این محصول برای پاک کردن انواع تاتوها نظیر ریموو تاتو لب، خط چشم و…. مناسب است.
 • این برند ریموور با ترکیبات طبیعی باعث از بین رفتن رنگ تاتو و بیرون کشیدن رنگ تاتو از پوست می‌شود.
 • بدون ایجاد حساسیت

قیمت ریمور تاتو TR چقدر است؟

برای خرید و قیمت ریموور تی آر حتما از مراکزی معتبر آن را تهیه کنید. قیمت این محصول با توجه به کارایی‌هایی که دارد بسیار عالی است.

عوارض ریموور تاتو تی آر چیست؟

به دلیل اینکه ریموور تاتو TR از ترکیبات طبیعی ساخته شده است هیچ عوارضی برای پوست ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *