مقالات

ریموور تاتو چیک و کاربردهای آن

ریموور تاتو چیک

ریموور تاتو چیک اصل یکی از انواع برندهای ریموور برای پاک کردن تاتو است. ریموور چیک محصولی از کمپانی معتبر آلمانی چیک است. این کمپانی تولید کننده انواع رنگ‌های مخصوص میکروپیگمنتیشن ابرو و ریموور تاتو است. ریموور چیک کاملا اورگانیک و گیاهی است. این مایع ریموور بر پایه علم نانو تکنولوژی ساخته شده است. استفاده از ریموور تاتو همیشه استرس خاصی برای پیگمنترها دارد. ولی اگر آموزش اصولی دیده باشید دیگر هیچ استرسی نخواهید داشت. با وجود اینکه برخی از پیگمنتر کاران آموزش صحیح و اصولی دیده‌اند ممکن است سوالات زیر برایشان پیش بیاید:

 1. آیا پوست مشتری گود نمی‌شود؟ یا مشتری دچار گوشت اضافه و کلوئید نمی‌شود؟
 2. ریموور تاتو چیک اسیدی است؟
 3. می‌توان سوزن را داخل رنگ تاتو برد؟
 4. ریموور تاتو چیک، پخش رنگ تاتو خط چشم را پاک می‌کند؟
 5. اگر به هر دلیلی در زمان ریموو تاتو خط چشم مواد ریموور به داخل چشم بروند چه اتفاقی می‌افتد؟
 6. آیا باید رنگ کامو را با ریموور ترکیب کرد؟
 7. در چند جلسه تاتو پاک می‌شود؟
 8. طریقه استفاده از ریموور چگونه است؟
 9. مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو چیست؟

در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی به تمامی این سوال‌ها پاسخ می‌دهیم. تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

ریموور تاتو چیک بهترین ریموور برای پاک کردن تاتو

در زمان اجرای تاتو با دستگاه و سوزن، رنگدانه‌های تتو زیر لایه‌های پوست تزریق و کاشت می‌شوند. این رنگدانه‌ها بسته به برند و کیفیت‌شان سالها و گاهی تا آخر عمر بر روی پوست می‌مانند. گاهی ممکن است که رنگدانه‌ها بر اثر عوامل محیطی مثل نور، آفتاب یا دارو و…. دچار تغییر تناژ شوند. برای پاک کردن تاتو باید روشی را انتخاب کرد که مواد به رنگدانه‌های زیر پوست نفوذ کند. در غیر اینصورت هر عامل محیطی دیگر مثل انواع لایه بردارها تنها سطح پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بهترین روش برای پاک کردن و ریموو تاتو، استفاده از ریموور تاتو می‌باشد. ریموور تاتو چیک دارای مواد کاملا گیاهی و ارگانیک است. مواد ریموور تاتو چیک خیلی سریع وارد پوست می‌شود و به رنگدانه‌ها نفوذ پیدا می‌کند.

یکی از مشکلات شایع در تاتو خط چشم بروز پخش رنگ پشت پلک است. بهترین و بی‌ضررترین ماده برای پاک کردن تاتو خط چشم و پخش آن ریموور چیک است. این ریموور هیچ عارضه‌ای برای بینایی ایجاد نمی‌کند. چیک ریمووال تکنیکی است که برای پاک کردن تتو با مواد ریموور چیک محبوبیت زیادی در بین پیگمنترها دارد.

مشخصات ریموور تاتو چیک اصل و ارگانیک

ریموور چیک یکی از بهترین محصولات برای پاک کردن تاتو است.  در واقع ریموور تاتو چیک دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر است:

 • محصول کمپانی چیک آلمان
 • ریموور تاتو چیک یک ریموور تاتو گیاهی و اورگانیک است.
 • ساخته شده با تکنولوژی نانو
 • مناسب برای پاک کردن تاتو ابرو، ریموو تاتو لب و خط چشم
 • ریموور تاتو چیک بدون ایجاد گودی و گوشت اضافه است. البت باید پیگمنتر به صرت اصولی از این ریموور استفاده کند تا این مشکلات به وجود نیایند.
 • تهیه شده از تکنولوژی نانو
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

ریموور تاتو چیک از چه موادی تشکیل شده است؟

ریموور تاتو چیک دارای مواد اسیدی آلی و ارگانیک است و تمامی این اسیدها منشا گیاهی دارند. به طور کلی دو نوع اسید داریم:

 • اسید معدنی : این نوع اسیدها بسیار قوی هستند و در صورت تماس با پوست باعث سوزش شدید و آسیب جدی به بافت پوست می‌شود.
 • و اسید آلی: اسیدهای آلی ضعیف هستند. این نوع اسیدها در حالت طبیعی کمی احساس خارش و سوزش بسیار ملایم بر روی پوست دارند.

کاربردهای ریموور تاتو چیک

این محصول برای موارد زیر کاربرد دارد:

 • ریموو تاتو ابرو
 • پاک کردن تاتو لب
 • پاک کردن تاتو خط چشم
 • ریموور تاتو چیک برای پاک کردن میکرواسکالپ سر نیز کاربرد دارد.

طرز استفاده از Chic tattoo removal

برای استفاده از این ریموور باید در ابتدا محل مورد نظر را ضد عفونی کنید و پماد بی حسی بزنید و با رول سلفونی پوست را کاور کنید. بعد از 25 الی 30 دقیقه بی حسی را پاک کنید و ظرف ریموور را به خوبی تکان دهید و چند قطره از رنگ را درون تشتک رنگ تاتو یا انگشتری بریزید و دستگاه تاتو را روشن کنید و شروع به کار کنید. اگر پوست مشتری نازک و حساس است، بهتر است با کارتریج سه فلت یا پنج فلت پوست را به صورت پارویی خراش دهید تا خونابه شکل بگیرد و آن را پاک کنید.

سپس سوزن را داخل مواد ریموور بزنید و به همان صورت مرحله اول به حالت پارویی و سطحی روی پوست بکشید. خونابه خارج شده را پاک کنید و این کار را 2 تا 3 مرتبه تکرار کنید.به هیچ عنوان خارج از کادر تاتو، سوزن نزنید تا مشکل پخشی رنگ پیش نیایدو ریموور باقیمانده درون تشتک را به مدت 5 دقیقه روی موضع بگذارید و سپس پاک کنید.

طریقه استفاده از ریموور چیک برای پوست‌های نرمال و معمولی

برای پوست معمولی از سوزن سه سر گرد(پاور) و به حالت شیدینگ با زاویه 90 درجه، عمق سوزن 1 تا 1.5 و بدون فشار دست کار کنید. در این حالت خروج رنگ بسیار بیشتر است. سپس سوزن را درون مواد ریموور بزنید و یک دور به حالت بذار برداری(دات ورک) روی موضع مورد نظر با زاویه 90 درجه بزنید. سپس در مراحل بعد به حالت شیدینگ با زاویه 90 درجه و بدون فشار دست کار کنید. این حرکت را بیشتر از 3 بار انجام ندهید. ریموور باقیمانده درون تشتک را به مدت 5 دقیقه روی موضع بگذارید و سپس پاک کنید.

اهمیت فشار و زاویه دست در زمان استفاده از ریموور چیک

در زمان ریموو دست باید داخل کادر تاتو شده باشد. همچنین دستگاه تاتو با زاویه 90 درجه باید بر روی پوست قرار بگیرد. در غیر اینصورت رنگدانه‌های خارج شده به همراه سوزن تاتو در خارج از کادر کاشت می‌شوند. با وجود زاویه دست کمتر از 90 درجه نیز رنگدانه‌ها در زیر پوست همراه با سوزن به خارج از کادر انتقال داده می‌شوند. پس فشار دست در زمان ریمو تتو بسیار مهم است و پیگمنتر باید به این موضوع دقت زیادی داشته باشد.

مراقبت‌های بعد از ریموور تاتو چیک

بعد از اینکه ریموو تاتو را با استفاده از این ریموور انجام دادید حتما مراقبت‌های زیر را رعایت کنید تا دچار مشکلات پوستی نشوید:

 1. تا سه روز اول، روزی چند مرتبه پنبه را آغشته به آب و الکل کنید. سپس این پنبه آغشته شده به آب و الکل را بر روی محل ریموو شده بزنید.
 2. باید زخم تتو خشک شود. به همین دلیل بعد از سه روز می‌توانید دوش بگیرید. قبل از این مدت به هیچ عنوان آب به محل ریموو شده نزنید.
 3. تا 10 روز بعد از پاک کردن تتو از ترمیم کننده‌های قوی مثل سیکالفیت، فیبرینولیزین، کنتراکتیوبکس، فیس دوکس یا مدیلن استفاده کنید.
 4. در مورد تاتوهای عمیق و در صورت نیاز به تکرار جلسات ریموو باید جلسه دوم ریموو بعد از 4 تا 5 هفته تکرار شود. اما خانم نیلوفر کاظمی با تکنیک خاصی که دارند ریموو تاتو را در یک جلسه انجام می‌دهند. حتی اگر تاتو عمیق و قدیمی باشد باز هم در یک جلسه تمامی رنگدانه‌های تاتو توسط خانم نیلوفر کاظمی ریموو می‌شوند.

کاهش قرمزی بعد از استفاده از ریموور تاتو چیک

برای پوشش قرمزی بعد از ریموو در جلسه اول یا جلسه ترمیم باید یک قطره رنگ کامو با ریموور چیک ترکیب کنید. نحوه انجام کار را در زیر برایتان توضیح داده‌ایم:

در دور آخر به ازای هر 5 قطره ریموور نیم قطره رنگ کامو پیور بیوتاچ مثل نود، ماشروم و مجیک کالر و یا رنگ کامو کارتاچ را به پوست مشتری بزنید. فقط توجه داشته باشید که باید رنگ کامو متناسب با رنگ پوست مشتری باشد. به خوبی ریموور و رنگ کامو را با هم ترکیب کنید و ریموو کردن را انجام دهید. این تکنیک برای هر دو نوع پوست نرمال و حساس کاربرد دارد. با این تکنیک اسکارهای حاصل از سوزن به خوبی پوشش داده می‌شود و ردی از مواد ریموور بر جای نمیماند.

مزیت‌های ریموور تاتو چیک برای پاک کردن تاتو

این برند ریموور دارای مزایایی است که در زیر به این مزایا اشاره کرده‌ایم:

 • ارزان‌تر از لیزر
 • بدون ایجاد گوشت اضافه (کلویید) و گودی
 • استفاده از ریموور چیک پروسه ترمیم کوتاه مدتی دارد.
 • ریموور تاتو چیک تمامی رنگدانه‌ها را بیرون می‌کشد. این ریموور رنگدانه‌های مشکی را با منشا کربنی بسیار زود به نتیجه می‌رساند و رنگ مشکی را به خوبی پاک می‌کند. زیرا رنگ مشکی ریز مولکول است و با کمی فشار به راحتی از زیر پوست بیرون کشیده می‌شود. همچنین تمامی رنگ‌های بژ و سفید نیز با این ریموور قوی پاک می‌شوند.
 • هیچگونه موادی توسط سیستم دفاعی بدن جذب نمی‌شود. به همین دلیل با استفاده از ریموور تاتو هیچ آسیبی به سلامتی مشتری وارد نمی‌شود.
 • برای پاک کردن تاتوهای تازه زده شده (یعنی کمتر از 48 ساعت) بهترین راه حل استفاده از محلول ریموور تاتو چیک است.
 • پاک کردن تاتو خط چشم و پخشی خط چشم با استفاده از ریمور تتو چیک بسیار راحت و ساده است.
 • ریموور چیک هم به تنهایی و هم با ترکیب رنگ کامو یا بژ قابل استفاده است.

عوارض ریموو چیک

محققین کمپانی چیک مطالعات و آزمایشات زیادی بر روی بافت پوست بعد از ریمو کردن با ریموور چیک انجام داده‌اند. ولی هیچگونه عارضه جانبی در زمان استفاده از این محصول و بعد از آن ثبت نشده است. پس در زمان استفاده از این محصول در صورتی که اصل باشد هیچ نگرانی نداشته باشید.

قیمت و خرید ریموور تاتو چیک اصل با بهترین قیمت و کیفیت

قیمت این محصول نسبت به کارایی بالایی که دارد بسیار مناسب است. حتما این ریموور را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. زیرا باید ریموور تاتو، اصل و ارگانیک و گیاهی باشد تا هیچ مشکلی برای پوست مشتری ایجاد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *