مقالات

ریموور تاتو هرلیچ

ریموور تاتو هرلیچ

ریموور تاتو هرلیچ یکی از بهترین ریموورهای پاک کردن تاتو است. ریموو تاتو با روش ریموور یکی از بهترین راه‌ها برای پاک کردن تاتو است. علت‌های ریموو تاتو بسیار زیاد هستند. بسیاری از افراد به دلیل عدم مهارت پیگمنتر مجبور به ریموو تاتو خود هستند. اما به این نکته باید توجه کنید که برای ریموو تاتو باید بهترین فرد متخصص را انتخاب کنید. خانم نیلوفر کاظمی با بهترین ریموور، بهترین ریموو را برای شما عزیزان در یک جلسه انجام می‌دهند. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی بیشتر با ریموور تاتو هرلیچ آشنا خواهید شد.

ریموور تاتو هرلیچ مدل تپرسول چیست؟

ریموور تاتو هرلیچ از جنس تخمیر است. هیچ ماده اسیدی درون مواد این ریموور وجود ندارد. ریموور تاتو هرلیچ بیشتر بر روی رنگ‌های تیره تاتو و رنگ‌هایی که دارای آیرون اکسید است تاثیر می‌گذارد. با استفاده از ریموور تاتو هرلیچ این رنگ‌ها به خوبی پاک می‌شوند. ریموور تاتو Herrlich بهترین مارک ریموور است که هیچ اثری بر روی پوست نمی‌گذارد. اگر از این برند برای پاک کردن تتو استفاده شود هیچ اسکار و جای زخم و…. بر روی پوست باقی نمی‌ماند. چراکه این محصول فاقد مواد اسیدی است.

ریموور تاتو Herrlich برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

از این محلول ریموور برای پاک کردن انواع تاتوها استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای این محلول عبارتند از:

طرز استفاده از ریموور تاتو هرلیچ مدل Tepersol

گاهی تاتوهای قدیمی تنها با استفاده از یک محلول اسید میوه خارج می‌شوند. این تاتوها معمولا در زمان پاک شدن به رنگ خاکستری کمرنگ در می‌آیند. اگر رنگ تاتوهای قدیمی به طور کامل پاک نشد پوست نیاز به ملانین سازی دارد. اما رنگ تاتو به رنگ خاکستری درآید باید از رنگدانه در ترمیم ریموو استفاده کرد. اما خانم نیلوفر کاظمی با تکنیک خاصی که دارند ریموو تاتو را در یک جلسه برای شما عزیزان انجام می‌دهند. با استفاده از این تکنیک فرقی ندارد که تاتو قدیمی باشد یا نه.

برای پاک کردن تاتو ابرو با ریموور دو روش وجود دارد. یکی از این روش‌ها محلول ریموور یا اسید میوه است که می‌توان از بازار آن را تهیه کرد. این روش برای افرادی کاربرد دارد که بخواهند تمام یا قسمتی را ابرو را پاک کنند. روش دیگر استفاده از ریموور هرلیچ است. طرز استفاده از این محلول به گونه‌ای است که ابتدا باید کمی از پوست را با سوزن تاتو خراش دهید. سپس بعد از اینکه پوست را خراش دادید باید با میکرو براش، ریموور تتو هرلیچ را بر روی پوست بگذارید. بعد از چند دقیقه تمامی رنگدانه‌ها از پوست خارج می‌شوند. به این ترتیب ریموو تاتو با ریموور تاتو هرلیچ به بهترین شکل انجام می‌شود.

مزایای استفاده از ریمور تاتو هرلیچ

استفاده از این محلول ریموور شامل مزایای زیر است:

  • بدون مواد اسیدی
  • بون آسیب به پوست
  • دارای مواد کاملا طبیعی
  • در صورتی که از این محلول ریموور استفاده کنید هیچ جای زخم، اسکار و… بر روی پوست مشتری ایجاد نمی‌شود.
  • کمک به ترمیم پوست
  • آبرسانی پوست

این محلول ریموور مانند ریموور تاتو گلوری یکی از بهترین برندهای ریموور در بازار است. با خیال راحت از این محلول استفاده کنید.

قیمت و خرید ریموور تاتو هرلیچ

قیمت این محلول با توجه به کارایی که دارد بسیار عالی است. البته قیمت آن با توجه به حجم آن در فروشگاه‌های مختلف، متفاوت است. چنانچه می‌خواهید این محلول ریموور را خریداری کنید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را تهیه کنید. چراکه اگر این محصول را اصل و اورجینال خریداری نکنید، به پوست مشتری آسیب‌های زیادی مثل عفونت، اسکار و…. وارد می‌شود. پس حتما اصل و اورجینال ریموور تاتو هرلیچ را خریداری کنید و برای مشتریان خود از بهترین ریموورها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *