مقالات

ریموور تاتو هرلیچ

ریموور تاتو هرلیچ

ریموور تاتو هرلیچ یکی از بهترین ریموورهای پاک کردن تاتو است. ریموو تاتو با روش ریموور یکی از بهترین راه‌ها برای پاک کردن تاتو می‌باشد. علت‌های ریموو تاتو بسیار زیاد هستند. بسیاری از افراد به دلیل عدم مهارت پیگمنتر مجبور به ریموو تاتو خود هستند. اما به این نکته باید توجه کنید که برای ریموو تاتو باید بهترین فرد متخصص را انتخاب نمایید. خانم نیلوفر کاظمی با بهترین ریموور، بهترین ریموو را برای شما عزیزان در یک جلسه انجام می‌دهند. در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز ریموو تاتو نیلوفر کاظمی بیشتر با ریموور تاتو هرلیچ و مدل تپرسول آن آشنا خواهید شد.

ریموور تاتو هرلیچ مدل تپرسول چیست؟

ریموور تاتو هرلیچ مدل تپرسول از جنس تخمیر بوده و هیچ ماده اسیدی درون مواد این ریموور وجود ندارد. این نوع ریموور  بیشتر بر روی رنگ‌های تیره تاتو و رنگ‌هایی که دارای آیرون اکسید است تاثیر می‌گذارد. با استفاده از ریموور تاتو هرلیچ این رنگ‌ها به خوبی پاک خواهند شد. ریموور تاتو Herrlich بهترین مارک ریموور است که هیچ اثری بر روی پوست نمی‌گذارد. اگر از این برند برای پاک کردن تتو استفاده شود هیچ اسکار و جای زخم و…. بر روی پوست باقی نخواهد ماند. چراکه این محصول فاقد مواد اسیدی است.

ریموور تاتو Herrlich برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

از این محلول ریموور برای پاک کردن انواع تاتوها استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای این محلول عبارتند از:

طرز استفاده از ریموور تاتو هرلیچ مدل Tepersol

گاهی تاتوهای قدیمی تنها با استفاده از یک محلول اسید میوه خارج می‌شوند یا به رنگ خاکستری کمرنگ در می‌آیند. اگر رنگ تاتوهای قدیمی به طور کامل پاک نشد پوست نیاز به ملانین سازی دارد. اما اگر رنگ تاتو به رنگ خاکستری درآید باید از رنگدانه در ترمیم ریموو استفاده شود. با این وجود در صورتی که رنگ به طور کامل پاک شود هیچ ردی از رنگ خاکستری باقی نخواهد ماند. خانم نیلوفر کاظمی با تکنیک خاصی که دارند ریموو تاتو را در یک جلسه برای شما عزیزان انجام خواهند داد. با استفاده از این تکنیک فرقی ندارد که تاتو قدیمی باشد یا نه؟

برای پاک کردن تاتو ابرو با ریموور هرلیچ دو روش وجود دارد. یکی از این روش‌ها محلول ریموور یا اسید میوه است که می‌توان از بازار آن را تهیه کرد. این روش برای افرادی کاربرد دارد که بخواهند تمام یا قسمتی از ابرو را پاک کنند. روش دیگر آن به شرح زیر است:

طرز استفاده از این محلول به گونه‌ای است که ابتدا باید کمی از پوست را با سوزن تاتو خراش دهید. سپس بعد از اینکه پوست را خراش دادید باید با میکرو براش، ریموور تتو هرلیچ را بر روی پوست بگذارید. بعد از چند دقیقه تمامی رنگدانه‌ها از پوست خارج شده و به این ترتیب ریموو تاتو با ریموور تاتو هرلیچ به بهترین شکل انجام خواهد شد.

مزایای استفاده از ریمور تاتو هرلیچ

استفاده از این محلول ریموور شامل مزایای زیر است:

  • بدون مواد اسیدی
  • بدون آسیب به پوست
  • دارای مواد کاملا طبیعی
  • بدون هیچگونه جای زخم، اسکار و… بر روی پوست مشتری
  • کمک به ترمیم پوست
  • آبرسانی پوست

این محلول ریموور مانند ریموور تاتو گلوری یکی از بهترین برندهای ریموور در بازار است. بنابراین با خیال راحت می‌توانید از این محلول استفاده نمایید.

قیمت و خرید ریموور تاتو هرلیچ چگونه است؟

قیمت این محلول با توجه به کارایی که دارد بسیار عالی است. البته قیمت آن با توجه به حجم آن در فروشگاه‌های مختلف، متفاوت می‌باشد. چنانچه می‌خواهید این محلول ریموور را خریداری کنید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را تهیه کنید. چراکه اگر این محصول را اصل و اورجینال خریداری نکنید، به پوست مشتری آسیب‌های زیادی مثل عفونت، اسکار و…. وارد خواهد شد. پس حتما اصل و اورجینال ریموور تاتو هرلیچ را خریداری کرده و برای مشتریان خود از بهترین ریموورها استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *