مقالات

ریموور تاتو رجووی و مزایای استفاده از آن

ریموور رجوی

ریموور تاتو رجووی اصل امریکا یکی از بهترین مارک‌های ریموور تاتو است. در واقع پاک کننده تاتو Rejuvi یکی از پرطرفدارترین پاک کننده‌ها برای ریموو تاتو است. این محصول از طریق جذب رنگدانه‌های تاتو، تاتوهای قبلی را پاک می‌کند و حالت طبیعی را به پوست برمیگرداند. پاک کننده تاتو رجووی محصول کشور آمریکاست. به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی دارد. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی با ما همراه باشید تا بیشتر با ریموور رجوی آشنا شوید.

Rejuvi Tatto Removal  چیست و مزایای استفاده از آن

ریموور تاتو رجووی یکی از بهترین مواد ریموور تاتو اصل آمریکا است. طرز استفاده از این محصول بسیار ساده است. همچنین قیمت این محصول بسیار عالی است و با بهترین قیمت می‌توانید آن را خریداری کنید. این ریموور دارای کیفیت فوق العاده‌ای برای پاک کردن تاتوهای قدیمی است. ریموور تاتو رجوی جزو بهترین مارک‌های مواد ریموور تاتو بدو جای گذاشتن اسکار و جای زخم است. ریموور تاتو رجووی rejuvi به گونه‌ای است که با جوهر اصلی خال کوبی یا همان تاتو به خوبی ترکیب می‌شود. به همین دلیل این محصول در مقایسه با سایر روش‌های ریموو تاتو بیشترین کاربرد را دارد. ریموور رجووی برای از بین بردن تاتو حاوی اکسیدهای فلزی قلیایی و اکسیدهای فلز انتقالی است. تمامی این اکسیدها از یک فرمول خاص پیروی کرده‌اند و در این محصول وجود دارند.

این برند بیش از 7 سال است که در جهان مورد استفاده پیگمنتران و تاتوکاران قرار گرفته است. پاک کننده تاتو رجوی با استفاده از دستگاه تاتو یا دستگاه میکروپیگمتشن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین این روش را تنها می‌توان توسط تاتوکار حرفه‌ای آموزش دید. ابتدا پاک کننده رجوی بر روی پوست زده می‌شود. بعد از چند دقیقه دستگاه وارد پوست می‌شود و رنگ تاتو قدیمی از پوست خارج می‌شود.

مقایسه ریموور تاتو رجوی با سایر روش‌های ریموو تاتو

پاک کردن تتو با استفاده از این روش نسبت به روش‌های دیگر پاک کردن تاتو فواید زیادی دارد. استفاده از ریموور تاتو رجووی درد بسیار کمی برای مشتری دارد و دوره درمان و نقاهت آن نسبت به سایر روش‌ها کمتر است. برای مثال ریموو تاتو ابرو با لیزر دوره نقاهت زیادی دارد. یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از این روش این است که نیازی نیست بعد از ریموو تاتو با ریموور رجووی از تابش مستقیم خورشید دوری کنید. همچنین مراقبت‌های بعد از ریموو با استفاده از این روش بسیار ساده است. این روش برای پاک کردن تاتو قدیمی و آرایش دائمی در بسیاری از نقاط صورت بسیار مناسب و موثر است. اما لازم است بدانید که نواحی حساس و نزدیک به چشم یا مناطقی که رطوبت بالایی دارند نیاز به مراقبت‌های بیشتری دارند.

با این روش و این برند می‌توان تمامی رنگدانه‌های رنگی تاتو را پاک کرد. استفاده از این محصول بسیار مهم است و باید بدانید که چه کسی این کار را برای شما انجام می‌دهد. چراکه این روش با سایر روش‌های ریموو تاتو ابرو متفاوت است.

طرز استفاده از ریموور رجووی به صورت گام به گام چگونه است؟

نکته‌ای که باید قبل از هرچیزی به آن توجه کنید این است که باید بدانید که طرز کار با ریموور تاتو رجووی باید توسط افراد ماهر و متخصص در زمینه ریموو تاتو یا آرایش دائم انجام شود. در ادامه به طرز استفاده از ریموور تتو رجوی به صورت گام به گام اشاره کرده‌ایم:

  • در مرحله اول استفاده از این محصول باید پوست به صورت کامل و با مواد پاک کننده پاک شود. سپس بعد از پاکسازی صورت باید مقداری از بی حسی تتو روی محلی که می‌خواهید ریموو شود، قرار دهید. سپس روی محل بی حسی را با سلفون بی حسی تاتو بپوشانید تا اثرگذاری مواد بی حسی بیشتر و سریعتر شود.
  • در گام بعد باید بعد از گذشت 20 تا 30 دقیقه (بسته به نوع بیحسی) سطح روی پوست را پاک کرد. سپس با استفاده از سوزن تاتو 3 سر یا 5 سر گرد بر روی پوست خراش‌هایی ایجاد کرد. در این مرحله باید با استفاده از میکرو براش پنبه‌ای مقداری از ریموور رجووی را روی سطح پوست و در بین خراش‌های پوستی بگذارید.
  • در این مرحله باید کمی صبر کرد تا رنگدانه‌ها، جذب مواد ریموور شوند. سپس همزمان با سوزن تاتو به صورت دورانی و مکث کردن در حین کار و تکرار این کار در چند مرحله باید رنگدانه‌های تاتو خارج شود.

حتما بعد از ریموو تاتو این نکته را به مشتری گوشزد کنید که تا 3 روز در معرض آب و رطوبت و چربی قرار نگیرد. همچنین محل زخم را نکند و از پمادهای ترمیم کننده برای ترمیم زخم استفاده کند.

نکات ضروری درباره پاک کننده تاتو رجوی

چنانچه روش ریموور تاتو رجووی را برای ریموو تاتو انتخاب کردید حتما نکات زیر باید رعایت شود:

  1. ریموور تاتو رجووی باید حتما توسط متخصص تاتو و آرایش دائم انجام شود. یعنی پیگمنتری که این روش را برای پاک کردن تاتو انتخاب کرده است باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد.
  2. پاک کننده تاتو رجووی یک درمان شفا بخش برای ریمو تتو نیست و نباید از این محصول انتظار معجزه داشته باشید.
  3. ریموور تاتو رجووی یک درمان محو کننده مبتنی بر اسید یا سفید کننده نیست.
  4. پاک کردن تاتو با ریموور رجوی یک روش پزشکی یا جراحی نیست.
  5. ریموور ابرو با ریموور رجوی یک محصول عالی است که می‌توان برای همه رنگ‌های پوستی از آن استفاده کرد.

ریموور رجووی اصل امریکا خوب است؟

میزان موفقیت ریموور تاتو رجووی اصل امریکا برابر 92 درصد است. طبق نظر سنجی افرادی که از لیزر برای ریموو تاتو استفاده کرده‌اند، ریموور تاتو رجوی هم مطمئن‌تر و هم بدون عوارض‌تر است. همچنین این محصول درد بسیار کمی دارد و همین امر باعث شده تا بیشتر افراد طرفدار این محصول باشند.

قیمت ریموور رجووی

قیمت ریموور rejovi در مقایسه با کارایی و عملکرد بی‌نظیری که دارد، بسیار مناسب است. این محصول یک روش عالی و منحصر بفرد برای پاک کردن تاتوهای قدیمی است. این محصول بیشتر از 10 سال است که مورد آزمایش قرار گرفته است. به همین دلیل بهترین و امن‌ترین روش برای پاک کردن تاتو است.اگر به دنبال خرید و قیمت ریموور رجوی هستید به شما پیشنهاد می‌دهیم که این محصول را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. این برند یکی از بهترین برندهای ریموور است. در ایران این محصول دارای قیمت‌های مختلفی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *