مقالات

ریموور تاتو جیلانگ و کاربردهای آن

ریموور تاتو جیلانگ

ریموور تاتو جیلانگ کاملا گیاهی است. این محصول بر پایه عصاره‌های گیاهی و ایمن است. ریموور جیلانگ قدرت خروج رنگ بالایی دارد و طرز استفاده از آن بسیار راحت است. فرمولاسیون گیاهی این ریمور باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.با استفاده از ریموور تاتو جیلانگ نچرال اصل می‌توان هر نوع تاتویی را پاک کرد. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی با ریموور تاتو جیلانگ بیشتر آشنا خواهید شد.

ریموور تاتو جیلانگ چیست؟

کار اصلی ریموورف پاک کردن تاتوهای قدیمی و جدید است. در بازار برندهای گوناگونی از ریموور وجود دارد. یکی از بهترین برندهای ریموور در ایران ریموور تاتو جیلانگ است. علاوه بر این برند، برندهایی مثل ریموور کالر لیفت و رجوی هم از بهترین برندهای موجود در بازار هستند. ریموور تاتو جیلانگ کاملا گیاهی است و بهترین ریموور در دنیا است. این ریموور قدرت خروج رنگ بالایی دارد و در کمترین زمان ممکن تاتوها را پاک می‌کند.

دلیل استفاده از ریموور جیلانگ

دلایل زیادی برای پاک کردن تاتو وجود دارد. یکی از این دلایل، خسته شدن از تتو و یا عواملی مثل شغل است. به همین دلیل افراد باید به فکر ریموو تاتو باشند. راه‌های زیادی برای ریموو تاتو وجود دارد. اما بهترین روش ریموو تاتو استفاده از ریموور است. ریموور جیلانگ هیچ ضرری برای پوست ندارد. این برند دارای مواد گیاهی است و باعث عدم آسیب به پوست می‌شود. به همین دلیل بیشتر پیگمنترها از این محلول برای ریموو تاتو استفاده می‌کنند.

کابردهای مورد استفاده از ریموور جیلانگ

از ریموور جیلانگ برای پاک کردن انواع تاتوهای قدیمی و جدید استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای این برند ریموور عبارت است از:

به راحتی و بدون هیچ نگرانی می‌توانید از این محصول استفاده کنید. یکی از بهترین برندهای ریموور در ایران، ریموور تاتو جیلانگ است.

مشخصات ریموور تاتو جیلانگ نچرال اصل

این ریموور دارای مشخصات زیر است:

  1. معمولا ریموورهای جیلانگ در حجم‌های 15 میل در بازار وجود دارند.
  2. این ریموور هیچ آسیبی به پوت وارد نمی‌کند.
  3. ریموور تاتو جیلانگ قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.
  4. این محصول ساخت کشور چین است.
  5. یکی از ویژگی‌های بسیار عالی این محصول این است که قیمت بسیار بالایی دارد.

مراقبت‌های بعد از ریموور جیلانگ

زمانی که مشتری با این ریموور، ریموو تاتو را انجام داد باید مراقبت‌هایی انجام دهد تا دچار عو.ارض بعد از ریموو نشود. یکی از این مراقبت‌ها نزدن آب به پوست است. مشتری به مدت 1 هفته باید از رفتن به سونا  استخر و جکوزی خودداری کند. پیگمنتر موظف است بعد از استفاده از ریموور جیلانگ به مشتری تمامی مراقبت‌های بعد از ریموو را ذکر کند تا هیچ مشکلی برای مشتری بعد از ریموور تاتو جیلانگ پیش نیاید.

عوارض جانبی ریموور جیلانگ چیست؟

اگر عمق سوزن تاتو مناسب باشد و نوع حرکات سوزن زنی مناسب باشد هیچ مشکلی برای مشتری با این ریموور به وجود نمی‌آید. همچنین باید مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو توسط مشتری رعایت شود. در این صورت هیچ مشکلی با ریموور جیلانگ برای مشتری پیش نمی‌آید. به دلیل اینکه این ریموور کاملا گیاهی است هیچ عارضه جانبی برای پوست ندارد و با خیال راحت می‌توانید از این ریموور برای مشتریان خود استفاده کنید.

هر پیگمنتری به خوبی می‌داند که ریموو تاتو خط چشم و تاتو ابرو و لب و…. نیاز به مهارت کافی دارد. علاوه بر این پیگمنتر باید حتما ریموور اورجینال و اصل را خریداری کند. اگر تمامی موارد مثل مهارت پیگمنتر و ریموور اصل و مراقبت‌های بعد از ریموو تاتو رعایت شود هیچ عوارضی برای مشتری ایجاد نمی‌شود. در صورتی که یکی از این موارد رعایت نشود، استفاده از هر نوع ریمووری مثل ریموور جیلانگ شامل عوارضی مثل گود شدن پوست، ایجاد اسکار و گوشت اضافه است.

قیمت و خرید ریموور تاتو جیلانگ

قیمت این محصول در کشورهای مختلف، متفاوت است. در ایران این ریموور دارای قیمت‌های گوناگونی است. سعی کنید در زمان خرید ریموور جیلانگ حتما اصل و اورجینال این محصول را خریداری کنید تا برای پوست مشتری هیچ مشکلی به وجد نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *