مقالات

ریموور تاتو جیانت سان و طریقه استفاده از آن

ریموور تاتو جیانت سان

ریموور تاتو جیانت سان یکی از برندهای معروف ریموور برای ریموو تاتو است. این برند ریموور محصول کشور تایوان است و مخصوص پاک کردن تاتو و میکروپیگمنتیشن است. در تاتو رنگدانه‌ها زیر پوست کاشت می‌شوند. به همین دلیل برای دسترسی به رنگدانه‌ها و پاک کردن آنها باید از محلول ریموور استفاده کرد. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی بیشتر با ریموور جیانت سان آشنا خواهید شد.

ریموور تتو جیانت سان اصل، باکیفیت بالایی برای پاک کردن انواع تتو مناسب است. این برند از ریموور متناسب با پوست مشتری دارای عملکرد بسیار عالی است. ریموور جیانت سان برای انواع پوست مناسب است. تا آخر این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با این برند از این ریموور آشنا شوید.

بهترین روش برای پاک کردن تاتو چیست؟

بهترین روش برای ریموو تاتو، ریموور است. زیرا لیزر برای تمامی نقاط بدن مناسب نیست. همچنین لیزر به راحتی در عمق پوست نفوذ می‌کند و در نقاط مختلف بدن باعث صدمات جبران ناپذیری به بینایی و سلول‌های مغزی می‌شود.همچنین در لیزر رنگدانه‌ها تغییر شکل می‌دهند و خرد می‌شوند. به همین دلیل بخشی از رنگدانه‌ها وارد جریان خون می‌شوند. اما ریموور تاتو جیانت سان با ورود به زیر پوست رنگدانه‌ها را می‌شکند و در خود حل می‌کند. این رنگدانه‌ها با خونابه و مایع ریموور بیرون کشیده می‌شوند. همچنین با تکنیک ریموور تاتو جیانت سان پوست بعد از پاک کردن تتو به حالت اولیه برمی‌گردد.

مشخصات ریموور تاتو جیانت سان از تایوان

این محلول ریموور برای پاک کردن انواع تاتوها کاربرد دارد. مشخصات ریموور جیانت سان اصل به شرح زیر است:

 • محلولی اسیدی
 • مخصوص پاک کردن تاتوو میکروپیگمنتشن صورت مانند ریموو تاتو ابرو و….
 • مناسب برای ریموو تاتو خط چشم
 • ریموور تاتو  جیانت سان برای ریموو تاتو لب بسیار عالی است.

طریقه استفاده از ریموور جیانت سان

برای اینکه از ریموور تاتو جیانت سان استفاده کنید باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. ابتدا با پد الکلی محل مورد نظر را به خوبی تمیز کنید.
 2. سپس پماد بی حسی بگذارید و محل مورد نظر را با رول سلفونی بپوشانید.
 3. بعد از مدت زمن مشخصی (هر بی حسی زمان و مدت خاصی دارد) بی حسی را پاک کنید.
 4. ظرف ریموور تاتو جیانت سان را تکان دهید.
 5. سپس مقدار مناسبی از یرموور تاتو جیانت سان را درون تشتک رنگ یا انگشتری تاتو بریزید.
 6. ریموور تاتو جیانت سان خاصیت اسیدی بسیار بالایی دارد. این ریموور بر خلاف ریموورهای ارگانیک مثل ریموو تاتو چیک و یا ریموور کالر لیفت است. به همین دلیل به هیچ عنوان سوزن را درون مواد فرو نکنید. با سوزن تاتو پوست را به حالت ضربه‌ای خراش بزنید.
 7. سپس با میکرو براش مواد ریموور تاتو جیانت سان را روی پوست بگذارید و صبر کنید تا مواد به زیر پوست نفوذ کنند.
 8. در این مرحله رنگدانه‌های تاتو با خونابه به بیرون از پوست می‌آیند. با پد پنبه‌ای مواد خارج شده را پاک کنید. این کار را سه بار انجام دهید.
 9. در آخری مرحله پوست را تمیز کنید.

نکته مهم در زمان استفاده از ریموور جیانت سان

در زمان استفاده از این محلول ریموور، پیگمنتر نباید به صورت دورانی مواد ریموور را بر روی پوست بزند. این کار کاملا اشتباه است. زیرا حرکات دورانی ریموو تاتو باعث ایجاد گودی روی پوست و یا اضافه گوشت می‌شود.

مراقبت بعد از ریموور جیانت سان

بعد از یرموو باید مراقبت بعد از آن را جدی بگیرید و به درستی انجام دهید تا هیچ مشکلی برای شما پیش نیاید. تا سه روز با آب و الکل محل ریموو شده را استریل کنید. به هیچ عنوان از کرم‌های چرب برای محل ریموو شده استفاده نکنید. همچنین تا سه روز بعد از پاک کردن تتو نباید صورت را بشویید. از روز چهارم به بعد می‌توانید دوش بگیرید. به مدت 10 روز تا 2 هفته از کرم‌های ترمیم کننده قوی استفاده کنید.

قیمت و خرید ریموور تاتو اورگانیک

در صورتی که قصد دارید ریموور جیانت سان را خریداری کنید حتما اصل و اورجینال آن را تهیه کنید. وجود مواد ریموور اصل یکی از الزامات کار پیگمنتر است. با خرید مواد ارگانیک هیچ آسیبی به پوست مشتری شما وارد نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *