مقالات

تشتک رنگ تاتو و طرز استفاده از آن

تشتک رنگ تاتو و آرایش دائم

تشتک رنگ تاتو یک ظرف پلاستیکی محکم و از وسیله‌های الزامی برای ریموو تاتو است. علاوه بر ریموو تاتو برای ترکیب رنگ از انگشتری رنگ تاتو استفاده می‌شود. از این محصول برای نگهداری چسب اکستنشن مژه و ژل ریموور ریموو تاتو استفاده می‌شود. در ادامه این مطلب از وب سایت نیلوفر کاظمی با تشتک رنگ تاتو و انواع آن آشنا می‌شوید.

تشتک تتو چیست و چه کاربردی دارد؟

از تشتک تتو برای راحتی و افزایش سرعت در کار ریموو کار استفاده می‌شود. این تشتک‌ها معمولا جنس‌های بسیار محکمی دارند و دارای لبه در اطراف خود هستند. این لبه‌ها از ریختن رنگ و مواد جلوگیری می‌کنند. برای ترکیب مواد بی حسی و ریموور تاتو جیانت سان و انواع برندهای ریموور از این محصول استفاده می‌شود. با این وجود همه مواد را می‌توان درون این ظرف قرار دارد و به راحتی از آن استفاده کرد. اصلا نگران کثیفی تشتک تتو نباشید. چراکه این محصول به راحتی تمیز می‌شود.

ویژگی‌های تشتک تتو

این ظرف برای ترکیبات مواد و رنگ تاتو استفاده می‌شود. معمولا جنس این تشتک‌ها از پلاستیک محکم است. رنگ این محصول سفید و روشن می‌باشد. معمولا به دلیل اینکه تشتک  تاتو در بسته بندی‌های 50 تا 100 عددی قرار دارد بسیار مقرون به صرفه است. هر تشتک تاتو یکبار استفاده می‌شود. اما گاهی می‌توان آنها را شست و چندین بار استفاده کرد.

انواع تشتک رنگ تاتو چیست؟

تشتک‌های تتو معمولا دارای دو نوع انگشتی و ثابت هستند. نوع انگشتری آن، متحرک است و بر روی انگشت قرار می‌گیرد. اما نوع ثابت آن به شکل کاسه‌ای است و در یک جای ثابت مثل پایه نگهدارنده تشتک تتو، می‌ماند. معمولا افراد حرفه‌ای از نوع تشتک رنگ انگشتی استفاده می‌کنند. همچنین افراد مبتدی از تشتک‌های پایه دار و ثابت که در یکجا نصب می‌شوند، استفاده می‌کنند. به طور کلی انواع تشتک تتو عبارتند از:

 1. تشتک پایه دار رنگ تاتو
 2. تشتک رنگ انگشتی و تشتک رنگ تاتو انگشتی درب دار
 3. کاسه‌ای

مزایای تشتک رنگ تاتو چیست؟

استفاده از تشک تتو شامل مزایای زیر است:

 1. افزایش سرعت کار
 2. حجم و اندازه کوچک
 3. استفاده راحت
 4. وزن سبک
 5. مقاومت بالا
 6. جنس بسیار محکم
 7. افزایش دقت و پایداری پیگمنتر
 8. قابل استفاده برای ریموو تاتو لب
 9. عدم ریختن مواد از درون تشتک انگشتری تاتو : هر پیگمنتری با اراده و مدیریت خود از این محصول استفاده می‌کند. به همین دلیل احتمال ریختن رنگ از این ظرف کاهش می‌یابد. همچنین تشتک تاتو لبه‌هایی دارد که از ریختن مواد جلوگیری می‌کند.

طریقه استفاده از تشتک تاتو

برای اینکه از تشک تتو استفاده کنید باید هر موادی که نیاز دارید را درون آن بریزید. سپس با میکرو براش یا میکسر رنگ تاتو تمامی مواد را باهم ترکیب کنید. اگر در حین کار سوزن تاتو را وارد تشتک تتو می‌کنید باید سوزن را تمیز کنید تا خونابه‌ها با مواد درون تشتک ترکیب نشوند.

خرید و قیمت تشتک رنگ تاتو

حتما جنس باکیفیت و مرغوب این محصول را بخرید. زیرا اگر جنس این محصول بی‌کیفیت باشد، بعد از مدتی پاره می‌شود و ممکن است این اتفاق در حین کار بیفتد و مواد بر روی مشتری خالی شود که بسیار فاجعه است. برای جلوگیری از این فاجعه از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان پیدا کنید.

از این محصول معمولا در تکنیک پاک کردن تاتو و آرایش دائم استفاده می‌شود. به طور معمول قیمت تشتک تتو با توجه به کارایی و عملکردی که دارد و با توجه به تعداد زیاد آن در بسته بندی بسیار مقرون به صرفه است. اگر یکبار این محصول را خریداری کنید برای مدت زیادی از خرید آن راحت هستید. چراکه معمولا این محصول در بسته بندی‌های 50 تا 100 عددی به بازار عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *