مقالات

بهترین رنگ میکروبلیدینگ و فیبروز و معرفی بهترین مارک آن

بهترین رنگ میکروبلیدینگ

این روزها همه افراد با فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ آشنایی دارند. اما نکته مهم برای انجام این روشها استفاده از بهترین رنگ میکروبلیدینگ است. میکروبلیدینگ روشی برای طراحی قرینه و نچرال تار مو ابرو است. این تکنیک زیبایی مختص خانم‌های اروپایی بود و کم کم به ایران رواج پیدا کرد. اما ماندگاری این تکنیک بسیار مهم می‌باشد. ماندگاری بالا و ترکیب رنگ صحیح و استفاده از بهترین رنگ فوت و فن‌هایی دارد. در این مطلب از سایت نیلوفر کاظمی به معرفی بهترین رنگ میکروبلیدینگ و فیبروز پرداخته‌ایم. اگر از بهترین رنگ میکروبلیدینگ و فیبروز استفاده نشود مشتری باید ریموو تاتو ابرو را انجام دهد و چندین بار هزینه کند. پس در انتخاب سالن آرایش دائم دقت کنید.

دسته‌بندی رنگ‌ها در آرایش ابرو

رنگ‌های مورد استفاده در آرایش ابرو نیمه دائمی به 2 دسته زیر تقسیم می‌شوند:

رنگ مصنوعی

این نوع رنگ‌ها از موادی مثل گیاهان، حیوانات و مواد طبیعی یا مصنوعی ساخته شده‌اند.

رنگ دارای اکسید آهن

رنگ‌های دارای اکسید آهن از زنگ زدگی، غبار سنگ‌ها و مابقی اکسید طبیعی فلزها به وجود آمده‌اند.

بهترین رنگ برای میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو کدام است؟

فیبروز و میکروبلیدینگ به روش دستی انجام می‌شوند. بنابراین برای نتیجه کار طبیعی و نچرال باید پیگمنت‌ها و سوزن فیبروز ابرو در زیر پوست تزریق شوند. به همین دلیل برای ماندگاری بالای رنگ باید از بهترین رنگ میکروبلیدینگ و فیبروز و رنگ‌های جامد دارای پایه آب و غلظت بالا استفاده شود. ماندگاری رنگ در فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو به استفاده از برندهای معتبر با کیفیت بالا بستگی دارد. در زیر به معرفی بهترین مارک رنگ در بین پیگمنترها پرداخته‌ایم:

رنگ تاتو کی پی (KP)

این برند و مارک رنگ یکی از پرطرفدارترین برندها در دنیا به شمار می‌رود. پایه رنگ‌های این برند دارای آب و غلظت بالایی می‌باشد. به همین دلیل ماندگاری بالایی دارد. همچنین برای آرایش و شیدینگ لب و چشم بسیار کاربردی است. رنگ های برند KPفاقد مواد شیمیایی هستند. برای ساخت آنها از رنگ‌های معدنی استفاده شده است. به همین دلیل برای سلامتی افراد هیچگونه خطری ندارد. این نوع رنگ از بهترین رنگ‌ها برای آرایش ابرو می‌باشد و یک برند آمریکایی می‌باشد. رنگ کی پی 47 طیف رنگ دارد. همچنین ظاهر پوست را بد نمی‌کند و ظاهری طبیعی و نچرال به ابروها می‌بخشد. اما برای استفاده از آن بهتر است در تشکی بریزید و 20 دقیقه صبر کنید. با این کار رنگ ته نشین می‌شود و قوام آن بیشتر می‌شود. سپس آب روی رنگ را جمع کنید.

رنگ تاتو پرمابلند (Perma Blnd) بهترین مارک رنگ میکروبلیدینگ

این نوع برند رنگ از بهترین رنگهای تولید کنندگان می‌باشد. همچنین این نوع دارای غلظت بالا و تاییدیه سازمان FDA آمریکا است. به دلیل غلظت بالای آن میتوان برای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو استفاده کرد. این برند جزو رنگ‌های مصنوعی است و از مواد طبیعی و گیهی می‌باشد. بنابراین برای سلامتی پوست و بدن ضرری ندارند. برای استفاده بهتر از این برند ابتدا رنگ را در ظرفی بریزید و 20 دقیقه مکث کنید. سپس رنگ ته نشین می‌شود و قوام بیشتری دارد.

رنگ پور پیگمنت (Pour_Pigment) بهترین رنگ میکروبلیدینگ ابرو

این برند جزو اولین و بهترین رنگ با یکنولوژی تاتو هستند. مواد آن کاملا گیاهی و ارگانیک و خوراکی هستند. اکثر رنگ‌ها یا بر پایه آب هستند و یا روغن. اما مزیت رنگ پور پیگمنت این است که هر دو پایه را دارد. یعنی هم بر پایه آب هستند و هم بر پایه روغن. همین امر سبب میشود تا تائ کاران از این برند بیشتر استفاده کنند. ین برند دارای 25 طیف رنگی پر کاربرد برای ابرو و لب می‌باشد. رنگ پور پیگمنت ساخته کشور آلمان توسط هلدینگ پیگمنت پلاس کانادا پیگمنت‌ها می‌باشد. بنابراین از آنجا خریداری می‌شود و به ایران ارسال می‌گردد.برند پور پیگمنت مورد تایید وزارت بهداشت آلمان و سازمان غذا و داروی آمریکا است.

رنگ سوپر فیبروز (PHIBROWS SUPER) از جمله رنگهای فیبروز

مواد این برند کاملا گیاهی و ارگانیک می‌باشد. برای فیبروز ابرو بهترین رنگ می‌باشد. زیرا کیفیت و ماندگاری بالایی دارد. همچنین برند سوپر فیبروز سبب عدم ایجاد ریزش رنگ می‌شود. این رنگ توسط کشور آلمان می‌باشد. این رنگ تحت برند شرکتی صربستانی فی (Phi) می‌باشد. موسس شرکت فی خود ابداع کننده متدهای فیبروز و فیکانتور می‌باشد.

رنگ تاتو بیوتاچ بهترین رنگ برای میکروبلیدینگ

برند بیوتاچ، آمریکایی و اورجینال می‌باشد. این برند بر پایه روغن می‌باشد. به دلیل پایه روغن کاربرد خاصی برای میکروبلیدینگ ندارد. با ترکیب 2 قطره از این برند با رنگ‌های پایه آب، سرعت کاشت رنگدانه‌ها و ماندگاری آن افزایش می‌یابد.

ترکیب رنگ چگونه است؟

برای ماندگاری بالای آرایش ابرو رنگ شناسی و انتخاب بهترین رنگ متناسب با نوع پوست بسیار حائز اهمیت می‌باشد. یک پیگمنترکار حرفه‌ای با تناژ پوست مشتری آشنا است و مناسب‌ترین رنگ را انتخاب می‌کند. یکی از پرطرفدارترین روش‌های انتخاب رنگ مناسب استفاده از مقیاس فیتزپاتریک (Fitzpatrick) است.

قیمت رنگ‌ فیبروز

رنگ‌ها در بسته بندی‌های 5 میل و 10 میل در بازار ارائه شده‌اند. قیمت رنگ‌های 5 میل با رنگ‌های 10 میل متفاوت است. برای خرید بهترین رنگ، رنگ‌های سوپر فیبروز در اندازه‌های 5 میل تیوپی مناسب‌ترین گزینه هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *